Lekarz Med. Paliatywnej

Lekarz med. paliatywnej, Chirurg onkolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

U pana doktora miałam dwa razy przeprowadzane usuwanie znamion, każdorazowo profesjonalnie, wszystko ładnie się goiło. Lekarz potrafiący rozładować stres towarzyszący takiej sytuacji, wyrozumiały, empatyczny, rzetelny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Michał Graczyk

Ogrody 19B/8
85-870 Bydgoszcz

Mija kilka miesięcy od śmierci mojego męża, dlatego już mogę i powinnam podziękować wspaniałemu Panu doktorowi Michałowi Graczykowi za nieocenioną opiekę, zrozumienie i wielkie serce dla mojego męża Zbyszka. Zawsze po wizycie doktora Michała mąż mówił, że od razu lepiej się czuje. W tym najtrudniejszym, ostatnim dniu kiedy odchodził, również był z nami Pan doktor. Jesteśmy bardzo wdzięczni, ja i moje dzieci za to , iż niósł ulgę w cierpieniach ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Małgorzata Paluch

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych-Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.
ulica Kominka 7
59-101 Polkowice

W przypadku medycyny paliatywnej absolutnie nie polecam Pani doktor. Pomimo uprzejmości i możliwości wytłumaczenia, brakuje jej kompetencji. Osoba, która sugeruje się własnymi przeświadczeniami, a nie wynikami badań - czyli faktami, w moim przekonaniu nie powinna być na takim stanowisku. Przestrzegam przed oddziałem paliatywnym na ul. Bema w Lubiniu. Dostosowywanie morfiny jednak nie powinno mieć miejsca w Hospicjum przy Pani doktor M. Paluch.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Tomasz Kadziak

Lekarz rodzinny, Lekarz med. paliatywnej

NZOZ "KMW - Centrum Zdrowia"
ul. 3 Maja 25-27
70-241 Szczecin

Lekarz? Chyba weterynarii. Wypisuje antybiotyki zawsze te same na różne dolegliwości. Już wolę się sama leczyć lepiej mi to wychodzi niż ten Pan. Nie polecam. Nadaje się do wypisywania zwolnień, a i tego robić dobrze nie potrafi bo wpisuje rok 2017 a wizyta w 2016. Dramat. Odradzam nawet pójścia z kotem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Teresa Bancerz

Ranusa 14B
88-100 Inowrocław

Nie polecam. To nie jest człowiek.Jest bezdroża nie tylko dla pacjentów ale dla rodzin także. W tak trudnych momentach jak śmierć bliskiej osoby należałoby być bardziej serdecznym. Nie polecam nigdy
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sławomir Baj

Lekarz med. paliatywnej, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ,,VITA"
ulica Modrzewiowa 1/1
22-234 Urszulin

Jestem pod wrażeniem że w takiej małej miejscowości przyjmuje tak doskonały specjalista. Jestem pod dużym wrażeniem! Szacunek!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Barbara Kołakowska

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Oddział w Piastowie
Reymonta 27
05-820 Piastów

Pani Doktor wykazuje się kompetencją i dużym doświadczeniem oraz kulturą i wrażliwością w podejściu do pacjenta i jego najbliższych. Dziękuję Jej za okazywane serce i poświęcenie, które dane mi było widzieć i doświadczać w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Caritas Archidiecezji Warszawskiej.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Maciej Adamski

Poradnia Endokrynologiczna
ul. Boh. Westerplatte 4
Giżycko

Bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.Lekarz z powołania.Poświęca swój cenny czas pacjentowi.Uprzejmy.Z całego serca dziękuję za opiekę w szpitalu.Dzięki takiej opiece mogłam powrócić do zdrowia.Nie zdawałam sobie nawet sprawy z tego,że byłam tak ciężko chora.Dr. nauk medycznych Maciej Adamski , to wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Krystyna Duchnicz

lekarz Roman Wikłacz

Rzeckiego 3/25
05-804 Pruszków

Zdecydowanie godny polecenia lekarz – jest kompetentny i bardzo uprzejmy, a do tego świetnie zorganizowany. Budzi szacunek i zaufanie. Spokojnie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: NN

lekarz Ewa Stasikowska-Dutka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz med. paliatywnej

NSZOZ "PANACEUM" Poradnia Leczenia Bólu
ulica Ludowa 7
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor zawsze pomocna, sympatyczna i przede wszystkim liczy się dla niej dobro pacjenta.