Lekarze Gorzów Wielkopolski

lekarz Robert Markowski

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Z całego serca polecam Pana Doktora.Bardzo miły, delikatny i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wszystko super i bez stresu. Bardzo dziękuję 🙂
Opinia dodana przez: Marta H
{'id': 11952, 'name': u'Gorz\xf3w Wielkopolski'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj Sp. z o.o.
Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

bydynek byłego szpitala dziecięcięcego
Walczaka12b/13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem po prostu fanką Pani Doktor! ;) Cudownie poprowadziła leczenie trądziku ,po którym nie został nawet najmniejszy ślad ! I to dosłownie ! Bowiem blizny po nieskutecznych ,wcześniejszych próbach leczenia u innych specjalistów zakończyły się powstaniem blizn.Na szczęście również i z tym Pani Doktor Atena mi pomogła .Zastosowała Secret RF ,który uczynił twarz gładką,pozbawiona szpecących zmian . Polecam -Panią Doktor Atenę ,jej gabinet i jest cudo-magiczne sprzęty :)
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 11952, 'name': u'Gorz\xf3w Wielkopolski'} Stomatolog
                                       lek. stom. Tomasz Gnarowski

lek. stom. Tomasz Gnarowski

ImplaDental Tomasz Gnarowski
Władysława Łokietka 4/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny zaufania, dobry fachowiec a przy tym miły i uprzejmy. Na pewno wrócę w przyszłości ! Śmiało mogę polecić usługi Doktora Tomasza !
Opinia dodana przez: rafal

dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

Szpital Wojewódzki
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Anna Jarocka

Kardiolog

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maria Styka

tel. kom. 608-440-319
Niemcewicza 2e/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ciepła , miła kompetentna Pani doktor. Dokładnie wykonuje badanie , słucha uważnie, tłumaczy dokładnie i wizyta przebiega bez pośpiechu.zawsze trafia z diagnoza a leczenie u nas zawsze było w punkt. Z czystym sumieniem mogę poleciec Panią Doktor bo mało jest teraz tak dokładnych i kompetentnych lekarzy .
Opinia dodana przez: Joanna

Bartosz Szwedowicz

66-400 Gorzów Wielkopolski

Dentysta godny polecenia, z powołania, widać że lubi to co robi, bardzo sympatyczny i miły - wszystko tłumaczy co będzie robił , szukałam długo dobrego stomatologa -teraz bez wahania polecam go wszystkim, nawet dzieci chętnie do niego wracają:>
Opinia dodana przez: Małgorzata

Radosław Rossa

Gorzów Wielkopolski

Radosław Rossa to wyjątkowy stomatolog, fachowe podejście do problemu z jakim sie przyszlo, totalny konkret, godny zaufania i polecenia, a do tego z duzym poczuciem humoru , najlepszy w Gorzowie, wizyty zawsze w czasie, jestem wdzieczna ze trafilam do jego gabinetu i dziekuje pięknie!
Opinia dodana przez: Grażyna Ratajczak

Teresa Machała-Goćwińska

Laryngolog

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

Byłam u Pani doktor z trzyletnim synkiem, który miał zapalenie ucha i wymagał wyczyszczenia uszek. Malec wiedział, że to nie boli, jednak strach przed nieznanym był silniejszy i krótko mówiąc bał się (wcześniej byliśmy u innego laryngologa i nie miał absolutnie podejścia do dzieci). Synek wyszedł z gabinetu Pani doktor uśmiechnięty i zadowolony... Dlatego wystawiam najlepszą ocenę i polecam wizytę u doktor Machały-Goćwińskiej wszystkim rodzicom, którym zależy na bezstresowych i ...

dr Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny polecenia. Miła i profesjonalna pani doktor, ma dużą cierpliwość do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, wszystko dobrze wyjaśni, jak trzeba skieruje na badania. Polecam

lek. dent. Marta Kaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

leczenie u dr Marty trwało prawie rok, ale przedstawiony mi plan leczenia zawierał każdy jego element, wiedziałem jaki jest cel leczenia, a sytuacja wyjściowa nie była łatwa, co widziałem na zdjęciach zrobionych na początku. dziekuje za troskę i nowy uśmiech, pozdrawiam M.

lekarz Piotr Bobrek

Anestezjolog

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz, fantastyczne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy, zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Zagaduje dziecko i jest niezwykle delikatny. Jak tylko zobaczyłam Pana doktora i zamieniłam z nim pierwsze zdanie, wiedziałam że dziecko jest w najlepszych rękach! Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza! Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem! Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

dr Irena Busse-Hendler

Centrum Stomatologii Estetycznej "Dental Medica"
Plac Jana Pawła II 56/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Najlepszy stomatolog z jakim można mieć do czynienia. Wszystkim gorąco polecam. Tylko u Pani dr Hendler nie wiesz kiedy dostaniesz znieczulenie,a dalsze leczenie to mistrzostwo. Cierpliwa i upewnia się czy nie czujesz bólu. Na pewno nie będę szukał innego lekarza stomatologa.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Maciej Olszewski

Internista, Pulmonolog

Prywatny Gabinet Pulmonologiczny
Piłsudskiego 11g
Gorzów Wielkopolski

Lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający wywiad , kompetentny i uprzejmy . Pacjentowi poświęca dużo czasu.Dokładnie wszystko tłumaczy .Polecam,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Śmiglak

Choroby zakaźne

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniała osoba ,profesjonalny specjalista,polecam Wszystkim mającym problemy z wątrobą i nie tylko...............Andrzej

Marta Szwedowicz

66-400 Gorzów Wielkopolski

Poleciły mi ją mama i siostra. Ja sama chodzę już do pani doktor ponad 3 lata, nigdy mnie nie zawiodła i zawsze jest otwarta na moje uwagi np. dotyczące wyrywania ósemek. Polecam.

lekarz Andrzej Jastak

Kardiolog

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poswieca czas na dokladne odpytanie pacjeta odnosnie jego dolegliwosci. Ma bardzo dobry, nowoczesny sprzet diagnostyczny i robi bardzo profesjonalne wrazenie. Kazde z moich pytan odnosnie za i przeciw postawionej diagnozie wyjasnil fachowo ale tak, ze mozna bylo wszystko zrozumiec. Po raz pierwszy od lat z kims takim sie spotkalem. Polecam

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

Wyszyńskiego 39/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest ...
Opinia dodana przez: lucyna sibińska-falencka

Bogusław Karpisz

NSZOZ " Uśmiech"
ul. Karola Marcinkowskiego 90
66-400 Gorzów Wielkopolski

W moim prywatnym rankingu pan Bogusław Karpisz to mistrz Świata w ekstrakcji zębów i korzeni bez korony oraz w aplikacji znieczuleń. Miałem możliwość być poddany przez niego zabiegowi ekstrakcji czterech korzeni, których korony po prostu zeżarłem któregoś z pierwszych dni służby wojskowej a.d. 1989. Czekałem z nimi 5 albo 6 lat, po czym udałem się najpierw po poradę, co z nimi zrobić. Niestety, nadawały się do usunięcia. W czasie 20-minutowego ...
Opinia dodana przez: Dariusz J.