Lekarz Rehabilitacji Medycznej

Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

wizyta już od 100
Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia,
Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: Renata

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów

Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, poruszam się na wózku inwalidzkim. W przychodni ARTMED u lekarza Piotra Budzyńskiego byłem 14.06.2021r. w poczekalni spędziłem 2.5 h, na prośbę żeby lekarz przyjął mnie poza kolejnością lekarz odmówił powiedział że mi się nie należy ten przywilej. Pacjenci nie mają wyznaczonych godziny przyjęcia, są tylko godziny pracy lekarza a pacjenci spędzają po kilka godzin w ciasnej poczekalni narażając się na zarażenie COVID. Zdecydowanie odradzam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Elżbieta Kmiecik-Małecka

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Trafiłem do tego lekarza jako do biegłego sądowego. Zaprzecza dokumentacji i badaniom inne celowo pomija i poświadcza nieprawdę, W mojej ocenie jeżeli chcesz się wyleczyć omijaj tą panią szerokim łukiem !!!
Opinia dodana przez: Bastek

dr Andrzej Bartczak

Ortopeda, Lekarz sportowy

ul. Stanisława Staszica 3
96-500 Sochaczew

Rewelacyjny fachowiec w swojej dziedzinie, no i na pewno najlepszy specjalista w Sochaczewie. Zdecydowanie POLECAM!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Elżbieta Rejowska

Lekarz rehabilitacji medycznej

Polecam lekarza. Ma dużo cierpliwości dla pacjenta. Pani doktor odpowiada na każde pytanie, tłumaczy spokojnie.. Bardzo cierpliwa. Bardzo miła, ciepła i na dodatek wyjątkowo kompetentna.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Lekarz rehabilitacji medycznej, Pediatra

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

wizyta już od 120
Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!
Łódź Lekarz rehabilitacji medycznej dr n. med. Adam Miecznik

dr n. med. Adam Miecznik

Fizjoterapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

wizyta już od 100
Adam Miecznik jest bardzo kompetentnym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego fachowej wiedzy ale też sposobu jej przekazywania (cierpliwość, spokój), trafności oceny stanu zdrowia pacjenta i doboru sposobu leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

Sylwia Trzcińska

Lekarz rehabilitacji medycznej

sympatyczna i bardzo miła pani doktor potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć .
ma bardzo dobre podejście do pacjenta bardzo kulturalna

lekarz Dorota Waloch

Rehabilitant, Lekarz rehabilitacji medycznej

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Nie polecam człowiek ma drudnosci w chodzeniu rwa kulszowa ból bioder przewlekły za drugim razem uzdrowiła mnie nie należy mi sie karta parkingowa WIELKI PROBLEM.
Opinia dodana przez: Mirosław

Lidia Litwinowicz