Lekarz Rodzinny Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 15:30. Sprawdź inny. # 1

dr n. med. Ewa Krupska

Specjalista USG, Lekarz rodzinny

03-140 Białołęka, Warszawa

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....

Wolny termin: 21 Sie o 12:00. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Patrycja Grabowska-Krawiec

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Wolny termin: 21 Sie o 17:00. Sprawdź inny. # 3

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

prawdziwy lekarz z powołania... kompetentna i rzeczowa !!! leczy moją rodzinkę od około 17 lat! uwielbiam!

Opinia dodana przez: Asia

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6

Pani Dr jest moim lekarzem prowadzącym w Medicover. Przyznam się szczerze, że nie spotkałam się wcześniej z tak ciepła i miłą internistką! Pani Dr zawsze wnikliwie sprawdza wyniki badań, pyta o samopoczucie, wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytanie. Coś z czym nigdy wcześniej się nie spotkałam a Pani Dr to robi to to, że dwa razy doktor zadzwoniła do mnie z wynikiem ważnego badania, pytała czy widziałam już wyniki czy potrzebuję jakiś skierowań (gdzie u większości lekarzy otrzymać skierowanie do lekarza specjalisty graniczy naprawdę z cudem), czy może w jakiś inny sposób pomóc, doradzić. Poza tym pani Doktor ma naprawdę bardzo dużą wiedzę i o co bym nie zapytała zawsze otrzymam wyczerpującą odpowiedź. Polecam, lekarz z sercem i powołaniem, naprawdę mało takich!

Opinia dodana przez: Monika T.

lekarz Izabela Kutyła

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto to, co pozniej leczyc byloby moze za pozno.
Dziękuję, Pani dr.!

Opinia dodana przez: Libra libra17

Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną. Lepszego lekarza, który posiada tak obszerną wiedzę, nie spotkałam. Do tego cierpliwa, dokładna, uprzejma i nie odmówi pomocy w nagłej potrzebie. Lekarz z powołania godny naśladowania. Wszystkiego dobrego Pani Doktór!

Opinia dodana przez: Edyta

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97

Świetny lekarz, naprawdę godny polecenia. Szeroka wiedza, profesjonalizm i konkret w działaniu. Skutecznie leczy, ma bardzo dobre podejście do pacjenta,

lekarz Maciej Golanek

Lekarz rodzinny, Ginekolog położnik

Puławska 270/8

Wszystkich zainteresowanych informuję, że Pan Doktor przyjmuje w Przychodni Medicus w Grójcu przy ul. Mszczonowskiej

Grażyna Wronka

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarzy Rodzinnych

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

Lekarze rodzinni w mieście Warszawa