Lekarz Rodzinny Warszawa

Lekarz rodzinny Warszawa dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Centrum Medyczne Lim

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Lekarz rodzinny Warszawa lekarz Izabella Woźnicka - Muszyńska

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Bardzo dobra i sympatyczna Pani Doktor. Nie ogranicza sie do powierzchownych opisow problemow i poswieca czas na dokładniejsze zbadanie ewentualnego problemu.
Cechuje ją ogromna wiedza, cierpliwość, i świetne podejście do pacjenta i przy tym jest bardzo miła.
Jest naszym lekarzem rodzinnym od lat i niech tak pozostanie na długo 😀

Jest naszym lekarzem rodzinnym od lat i niech tak pozostanie na długo 😀

Opinia dodana przez: Aga i Wojtek
Lekarz rodzinny Warszawa lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz rodzinny Warszawa dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Opinia dodana przez: Luiza
Lekarz rodzinny Warszawa lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Ciszewskiego 5/39

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...

Opinia dodana przez: Ina

Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

prawdziwy lekarz z powołania... kompetentna i rzeczowa !!! leczy moją rodzinkę od około 17 lat! uwielbiam!

Opinia dodana przez: Asia

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6

Pani Dr jest moim lekarzem prowadzącym w Medicover. Przyznam się szczerze, że nie spotkałam się wcześniej z tak ciepła i miłą internistką! Pani Dr zawsze wnikliwie sprawdza wyniki badań, pyta o samopoczucie, wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytanie. Coś z czym nigdy wcześniej się nie spotkałam a Pani Dr to robi to to, że dwa razy doktor zadzwoniła do mnie z wynikiem ważnego badania, pytała czy widziałam już wyniki czy potrzebuję jakiś skierowań (gdzie u większości lekarzy otrzymać skierowanie do lekarza specjalisty graniczy naprawdę z cudem), czy może w jakiś inny sposób pomóc, doradzić. Poza tym pani Doktor ma naprawdę bardzo dużą wiedzę i o co bym nie zapytała zawsze otrzymam wyczerpującą odpowiedź. Polecam, lekarz z sercem i powołaniem, naprawdę mało takich!

Opinia dodana przez: Monika T.

lekarz Izabela Kutyła

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto to, co pozniej leczyc byloby moze za pozno.
Dziękuję, Pani dr.!

Opinia dodana przez: Libra libra17