dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińskadr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dermatolog estetyczny

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska
Od 10 lat jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i anty-aging. Skończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Aby pogłębiać swoją wiedzę uczestniczyłam w międzynarodowych konferencjach, a umiejętności praktyczne szkoliłam na wielu kursach m. in. Q-med Academy. Od wielu lat jestem również trenerem najnowszych technik podawania kwasu hialuronowego. Jestem szkoleniowcem Restylane i expertem Teosyal.

W naszym gabinecie dbamy o piękno, młodość i poczucie atrakcyjności naszych pacjentek. Wybieramy tylko najlepsze technologie, dzięki czemu osiągamy wyjątkową skuteczność i długotrwałe efekty. Najnowszym hitem gabinetu jest medycyna regeneracyjna i zabiegi, które mobilizują nasze komórki do odnowy.

To u nas odzyskasz piękną i zdrową skórę - promienną, jednolitą karnację, idealnie nawodnioną i sprężystą. Naturalnie i bezpiecznie zredukujesz zmarszczki oraz przywrócisz twarzy młodzieńcze rysy i kształt. Komfort pacjentów jest priorytetem, dlatego dobieramy odpowiednie znieczulenie a duża część zabiegów wykonywana jest kaniulą (tępą igłą).

Najnowszą wiedzą chętnie dzielę się z pacjentami, dlatego przez wiele lat pisałam dla czasopisma Art of Beauty i występowałam w radio i telewizji. Zapraszam na mojego BLOGA, gdzie zamieszczam swoje odkrycia dotyczące pielęgnacji, trybu życia i odżywiania.

Pani Doktor to wyśmienity fachowiec i wyrafinowany artysta - potrafi wydobyć piekno, młodość i uśmiech zarówno z twarzy jak i z duszy człowieka.

Pani doktor stara się odpowiednio dobrać zabieg do problemu z którym przychodzimy. Podaje konkretne informację i rzetelnie opisuje zabieg a także jego efekty nie obiecując czegoś, czego np. nie da się osiągnąć. Odbyłam już wcześniej dwie wizyty w innych gabinetach medycyny estetycznej, po których nie byłam zadowolona i dopiero po zabiegu u Pani doktor Aleksandry mogę cieszyć się efektami bez skutków ubocznych. Polecam. Profesjonalnie oraz przystępnie cenowo.

Lekarz niezwykle kompetentny, rzetelny i godny zaufania. Dostosowuje zabiegi do indywidualnych potrzeb. Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam.

bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam.

Jest rewelacyjna po prostu, kompetencja, wiedza, umiar- super. Tylko moim zdaniem więcej otwarcia na nowości, bo Pani dr jest bardzo przywiązana do sprawdzonych zabiegów i niechętnie próbuje nowego.

Do Pani doktor chodzę już od kilku lat i polecam z całego serca!!! Profesjonalne zabiegi, a wizyty to niezapominane spotkania związane nie tylko z zabiegami ale niesamowitą wymianą doświadczeń życiowych i wiedzy ze wszelkich dziedzin kulturalnych. Dobranie i efekty zabiegów piorunujące!!! Wszyscy dają mi 15 lat mniej niż rzeczywiście mam. Ogromny plus - dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb pacjentki i co mi ogromnie zaimponowało - Pani Doktor nigdy nie wykona danego zabiegu jeśli stwierdzi,że jest to absolutnie zbędne i niepotrzebne - mówi prawdę prosto w oczy WIE CO JEST NAM NAPRAWDĘ POTRZEBNE A CO JEST TYLKO ZWYKŁĄ FANABERIĄ.Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Lekarka rzeczowa, konkretna a przy tym miła, pełna informacja i nie obiecuje cudów. Wybieram się ponownie.

<<<POLECAM>>> nigdy wcześniej - a byłam u wielu dr - nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza ! Na pierwszym miejscu liczy się dla Pani dr pacjent a nie jego pieniądze! Poświęca bardzo dużo czasu na problem, nie obiecuje cudów tylko daje konkretne i rzeczowe informacje w jaki sposób uzyskać poprawę :) Dla mnie powinni Panią dr sklonować by leczyła zawsze i najlepiej w każdej specjalności bo taki lekarz to SKARB pośród tego całego nieciekawego światka :)

<<<POLECAM>>>

Od pierwszego kontaktu wzbudza zaufania. Dużo czasu poświęca na rozmowę.Kompetentna. Przypomnienie o wizycie SMS. Dodatkowo otrzymałam mały zabieg gratis. Miłe zaskoczenie .Polecam.

Lekarz rzeczowy, uprzejmy. Wie, co robi I bierze za to pelna odpowiedzialnosc. Polecat goraco.

Umówiona wizyta potwierdzana SMS. Wyczerpująco odpowiada na pytana dotyczące problemu.Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi.Miła, kompetentna. Polecam.