lekarz Magdalena Skał-Mydłowskalekarz Magdalena Skał-Mydłowska - zdjęcie profilowe

lekarz Magdalena Skał-Mydłowska

Psychiatra

W 1999 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując tytuł lekarza medycyny. W 2000 roku , podjęłam staż w Ośrodku Leczenia Nerwic , który pozwolił mi na zapoznanie się z psychoterapią grupową. W 2001 roku rozpoczełam specjalizację z psychiatrii w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej. W latach 2001-2007 praca w charakterze lekarza pierwszego kontaktu , w wielospecjalistycznej poradni. W 2007 roku uzyskanie tytułu s...

Pani Doktor pomogła mi wyjść z dużego kryzysu. Dzięki odpowiednio dobranym lekom ale też wsparcia i zrozumienia które oddawało mi siły w walce z depresją i kryzysem . Jestem bardzo wdzięczna.

Pani Doktor bardzo pomogła nam w kryzysie małżeńskim , byliśmy o krok od rozwodu, właściwie tylko dzieci były łączącym nas jeszcze ogniwem . Terapia nie była dla nas łatwa , musieliśmy zmierzyć się z naszymi kłopotami ale dzięki temu nasza rodzina przetrwała.

Pani Doktor na pierwszej wizycie przeprowadziła szczegółowy wywiad , uważnie słuchała i wyciągnęła wnioski , które mnie zaskoczyły ale trafnie opisywały moje kłopoty. Kolejne wizyty zawsze przebiegały w przychylnej atmosferze , a Pani Doktor ze spokojem tłumaczyła mi zarówno działanie leków jak i powody mojego złego samopoczucia. Jestem wdzięczna za pomoc i ludzkie podejście.

Po kolejnym incydencie kardiologicznym byłam w złym stanie, źle spałam, ciągle traciłam na wadze, zamartwiałam się. Do Pani Doktor Skał-Mydłowskiej trafiłam po nieudanej próbie leczenia u innego psychiatry, po której bardzo źle się czułam i zrezygnowałam z zaproponowanego leku. Pani Doktor rozmawiała ze mną długo, miałam wrażenie, że doskonale mnie rozumie. Wyjaśniła mi dokładnie wszystkie za i przeciw zastosowania terapii oraz wprowadzenia konkretnego leku. Zaproponowała mi ten sam lek, lecz w innej, mniejszej dawce na początek. Szczegółowo wyjaśniła mój problem i działanie leku. Wyszłam z gabinetu wierząc, że jest to ...

Pani Doktor rozmawiała ze mną długo, miałam wrażenie, że doskonale mnie rozumie. Wyjaśniła mi dokładnie wszystkie za i przeciw zastosowania terapii oraz wprowadzenia konkretnego leku. Zaproponowała mi ten sam lek, lecz w innej, mniejszej dawce na początek. Szczegółowo wyjaśniła mój problem i działanie leku. Wyszłam z gabinetu wierząc, że jest to słuszna terapia, która pomoże w przypadku moich problemów. Od samego początku brania leku czułam się dobrze. Aktualnie widzę dużą poprawę, dobrze śpię, mam stabilne ciśnienie, czuję radość z życia a minęły zaledwie 4 miesiące.

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor. Jej kompetencje jako specjalisty są na tym samym wysokim poziomie co empatia i umiejętność rozmowy z pacjentem, który czuje się dogłębnie zrozumiany a po dokładnym objaśnieniu terapii wierzy również w skuteczność podjętego leczenia.

U Pani Doktor uzyskałam w depresji , leczyłam się już od przeszło roku , ale niestety bez poprawy . Doktor Mydłowska zmieniła mi leki , wytłumaczyła co może mi służyć a co pogarszać , zwiększać ryzyko wpadania w depresję . Dzięki Pani doktor mój koszmar chorowania skończył się i moje życie wróciło do normy. Bardzo dziękuję!

Wspaniały lekarz i człowiek , pomogła mi w bardzo trudnym momencie życia , razem z przyjściem na świat mojej córki straciłam bliską osobę , byłam w rozpaczy , w lęku o siebie i dziecko. Otrzymałam ogromne wsparcie , za które trudno podziękować w słowach .

Profesjonalny lekarz z dużą wiedzą , słucha uważnie z zaangażowaniem . Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem , a nie jest to moje pierwsze doświadczenie z lekarzem tej specjalności. Wysoka klasa!.

Do Pani doktor trafiłam zupełnie z przypadku, będąc jeszcze na studiach. Byłam w kiepskim stanie , bałam się że każdy następny dzień będzie tym w którym stracę rozum i zwariuję . Trochę czasu zajęło Pani Doktor poprostowanie krętych ścieżek mojego myślenia i przywrócenie zdrowszych. Zawsze pozostanę wdzięczna za to w jakim komforcie mogę żyć dzisiaj w porównaniu do tego z czym przyszłam po pomoc.

Lekarz z dużą wiedzą , koncentrujący się nie tylko na objawach ale też biorący pod uwagę aspekty psychologiczne oraz sytuację życiową , wszystko to z czym przychodzi pacjent. Pierwszy raz spotkałam się z tak wnikliwym i szerokim spojrzeniem na problem pacjenta a korzystałam już wcześniej z pomocy u psychiatry ale też psychologa.

Byłam w depresji, leczyłam się ale bezowocnie. Codziennie wstawałam przybita , bojąca się nie wiadomo czego i dlaczego. Nie mogłam spać , budziłam się w nocy z lękiem zlana potem , nie miałam siły chodzić do pracy , przestały cieszyć mnie spotkania z przyjaciółmi wręcz zaczęłam ich unikać drażnili mnie bliscy. Dziś wiem , że bliscy próbowali mi pomóc ale wtedy miałam poczucie że mnie nie rozumieją , wszystko było inne i zmienione ale w straszny sposób. Polecono mi panią Doktor jej cierpliwość, spokój ducha , ale też że czułam że wie o czym mówię przekonały mnie żeby jej zaufać . W tamtym czasie była to jedyna osoba przez którą czułam się zrozumiana . Jestem Jej bardzo wdzięczna , bo żeby nie pomoc Pani Doktor to nie wiem co by było ze mną.....

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.