lekarz Marcin Bardel

Psychiatra

Jestem wymagająca. Oddalona. Zdystansowana. Mało komu udaje się nawiązać ze mną kontakt i sprawić, by trwał on dłużej niż pięć minut. W przypadku doktora Bardela wszystkie moje zahamowania zniknęły. Jest to człowiek tak empatyczny i tak mądry, że słowa, nawet te najbardziej nieprzyjemne, same płyną. Nigdy wcześniej nie napotkałam osoby, która podchodziłaby do pacjenta z takim zrozumieniem, otwartością, tolerancją.. Tutaj są kompetencje, jest wiedza, ale wszystko podparte jest jednocześnie cierpliwością i czymś w rodzaju uzdrawiającej neutralności. Bez ocen, bez porad, bez przymusu. Mało jest lekarzy, którzy tak potrafią wczuć się w pacjenta i być też, w pewnym sensie, lekarstwem. Na wizyty chodzę już trzeci rok i z całym przekonaniem polecam, gdyż widzę, że mój stan zdecydowanie się poprawia. Leki dobierane są świetnie, podejście jest miłe. Oby wszyscy ludzie z problemami trafiali na takich lekarzy. :)

Pan doktor super,godny polecenia,bardzo uprzejmy ,zarówno prywatnie jak i na nfz,polecam gorąco gdyż pan doktor sprawił że funkcjonuje i jestem na tym swiecie

Wg mnie bardzo dobry lekarz, leczę się od kilku lat, jednak dopiero niedawno trafiłam do doktora Bardela. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, polecam :)

Świetny lekarz. Polecam gorąco. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, tylko podchodzi do każdego indywidualnie. U mnie juz po 40 dniach zdecydowana poprawa. Bałem się wychodzić z domu, przebywac między ludźmi. Stopniowo wracam do życia.

Po wielu latach prób i poszukiwań trafiłam na tego lekarza i nie zamieniłabym go na innego. Miły, serdeczny, cierpliwy. Dobrał mi leki, po których normalnie funkcjonuję, ustąpiły lęki i niepokoje. Z całego serca polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Tarnów"?

ul.Mostowa
None
ulica Kościuszki 37
triada

Tarnów
Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
Nowy Sącz
Medicus