lekarz Marcin Bardel

Psychiatra

bardzo się ciesze ze nie ma tego lekarza na oddziale dziennym bo więcej jest z tego pożytku sam powinien się leczyć

Jestem wymagająca. Oddalona. Zdystansowana. Mało komu udaje się nawiązać ze mną kontakt i sprawić, by trwał on dłużej niż pięć minut. W przypadku doktora Bardela wszystkie moje zahamowania zniknęły. Jest to człowiek tak empatyczny i tak mądry, że słowa, nawet te najbardziej nieprzyjemne, same płyną. Nigdy wcześniej nie napotkałam osoby, która podchodziłaby do pacjenta z takim zrozumieniem, otwartością, tolerancją.. Tutaj są kompetencje, jest wiedza, ale wszystko podparte jest jednocześnie cierpliwością i czymś w rodzaju uzdrawiającej neutralności. Bez ocen, bez porad, bez przymusu. Mało jest lekarzy, którzy tak potrafią wczuć się w pacjenta i być też, w pewnym sensie, lekarstwem. Na wizyty chodzę już trzeci rok i z całym przekonaniem polecam, gdyż widzę, że mój stan zdecydowanie się poprawia. Leki dobierane są świetnie, podejście jest miłe. Oby wszyscy ludzie z problemami trafiali na takich lekarzy. :)

Pan doktor super,godny polecenia,bardzo uprzejmy ,zarówno prywatnie jak i na nfz,polecam gorąco gdyż pan doktor sprawił że funkcjonuje i jestem na tym swiecie

Wg mnie bardzo dobry lekarz, leczę się od kilku lat, jednak dopiero niedawno trafiłam do doktora Bardela. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, polecam :)

Świetny lekarz. Polecam gorąco. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, tylko podchodzi do każdego indywidualnie. U mnie juz po 40 dniach zdecydowana poprawa. Bałem się wychodzić z domu, przebywac między ludźmi. Stopniowo wracam do życia.

Po wielu latach prób i poszukiwań trafiłam na tego lekarza i nie zamieniłabym go na innego. Miły, serdeczny, cierpliwy. Dobrał mi leki, po których normalnie funkcjonuję, ustąpiły lęki i niepokoje. Z całego serca polecam.

Bardzo dobry lekarz, z uwagą słucha pacjenta, wzbudza zaufanie, tłumaczy chorbę i bardzo stara sie pomóc pacjentowi. Polecam każdemu kto ma problemy ze sobą i szuka pomocy. Kropa.

Kropa.

Bardzo dobry lekarz wyslucha pomoze przepisze leki polecam

Bardzo dobry lekarz wyslucha pomoze przepisze leki polecam

lekarz który ma czas wysłuchać chorego a nie tylko wypisac recepte polecam!

lekarz który ma czas wysłuchać chorego a nie tylko wypisac recepte polecam!

Świetny psychiatra.Miły, kulturalny, odnosi się do pacjenta z pełną uwagą i szacunkiem. Gorąco polecam!