Chirurg Stomatolog Kielce

Prywatny Gabinet Lekarski
Paderewskiego 26/28 lok. 15
25-004 Kielce

Pani Doktor poza tym, że jest profesjonalistką w tym co robi, jest również wspaniałą kobietą. Zawsze bałem się dentystów, chirurgów, igieł, krwi itd... Po zabiegu ekstrakcji zmieniłem zdanie. Nie tylko chodzi o sam zabieg, ale również o opiekę po zabiegu. Zabieg był trudny technicznie nie tylko ze względu na haczykowate i cienkie jak igła korzenie, ale również stan zapalny moich zatok (który wcześniej Pani doktor podleczyła) jak i moją WÓWCZAS bojaźliwą osobę :) Również asystentce należą się słowa pochwały.
Pani Doktor nie pozostawia nikogo samemu sobie, jest dostępna, kompetentna i może to dziwnie zabrzmi, ale aż żal rozstawać się z gabinetem i fotelem :) Jestem bardzo wdzięczny za wszystko!!

Ps. to nie tylko moja opinia, ale również osób z mojego najbliższego otoczenia, które poleciły mi Panią Joannę :)

Opinia dodana przez: Łukasz

Prywatny gabinet stomatologiczny

25-111 Kielce

Witam.

Witam.
Miałem nagły atak bólu zęba a raczej jego resztek... Dzwoniłem do wielu lekarzy, ale nikt poza Panem Zimnym nie wyraził chęci by pomóc mi i wyrwać górną ósemkę. Przyjął mnie między klientami i pozbawił mnie bólu. Cała wizyta trwała ok 5-7 minut i było po wszystkim. POLECAM !!! WYBITNY SPECJALISTA!!!

Prywatna Praktyka Stomatologiczna

25-640 Kielce

Niesamowita Pani Doktor Pełny Profesjonalizm , jestem pod ogromnym wrażeniem usług na wysokim poziomie Mili Panstwo polecam serdecznie :)

Opinia dodana przez: Dj Mario

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Dr Florczak 6 lat temu uratował mi zęba (powtórne leczenie kanałowe po źle wypełnionym kanale). Napracował się bardzo ciężko, ale efekt jest do dziś. Dla mnie bardzo dobry lekarz.

Fizjo-DENT
Kielce
25-119 Kielce

Polecam z czystym sumieniem. Mialam zapuchniete dziecko 5dni na antybiotyku i szukalam chirurga stomatologicznego do wyrwania zeba co okazalo sie nieproste. Trudny maly pacjent co to now wspolpracuje z dentysta to problem dzi rodzica a nie lekarza. Od jednej pani dentystki uslyszalam nawet ze ona za dzieckiem po gabinecie latac nie bedzie. Pan dr przyjal nas tego samego dnia, wytlumaczyl co I jak musi zrobic, jaka rola rodzicow a jaka jego I po paru minutach bylo po klopocie. Rzeczowy, konkretny, nie boi sie trudnych przypadkow u dzieci

Bardzo dobry lekarz, z olbrzymim doświadczeniem. Solidnie podchodzi do obowiązków,zdecydowana. polecam !!!

Samsonowicza 44
25-550 Kielce