Ten czlowiek wraz z dr Merta doprowadzil do tego, ze moja ciocia teraz umiera i niewiele jej zostalo... Leczyla sie u niego ok 2 lata, ignorowal, zle interpretowal wyniki, byl opryskliwy i nieprofesjonalny do granic. Okazalo sie teraz, ze ciocia ma raka szyjki macicy z przerzutami na wiekszosc organow. Ten czlowiek powininen zaplacic glowa a conajmniej licencja za to co robi. Panie strzezcie sie i unikajcie tych "lekarzy"!!!

Poprostu byłam tak zbulwersowana podejściem pana doktora, że nigdy jeszcze z takim się nie spotkałam. Był kompletnym ignorantem " Jak pani chce to mogę panią zbadać" odp w takim cele się zgłosiłam i to jest zalecenie lekarza rodzinnego i wynik usg jamy brzusznej poświęcił temu jedną minutę coś burknął i na tym koniec . Pytam to wszystko tak. Na wejście czekałam, spóżnił się i nawet nie raczył użyć słowa przepraszam - pewnie takiego nie zna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie