O tym lekarzu można mówić tylko same pozytywy. Widać, że pomaganie i leczenie ludzi to jego pasja i powołanie a nie tylko zawód. Polecam z całego serca.

Trafiliśmy do tego lekarza trochę przypadkiem, nie słysząc na jego temat żadnych opinii. Okazał się lekarzem, którego zapamiętam na długie lata. Jest świetny i bardzo skuteczny. Polecam

Dr Bergier został nam polecony ze względu na fakt, iż specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Nam bardzo, bardzo pomógł! To wspaniały lekarz, oddany swojej pracy.

Doskonały lekarz z ogromną wiedzą! Do tego fajny i przyjemny człowiek. Oby w naszej służbie zdrowia częściej można było na takich trafić. Polecam

Żona miała problem w leczeniu a przyczyna były moje problemy urologiczne. Stąd leczenie było skierowane do urologa. Bo u żony temperatura jest dobra.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27