lek. med. Leszek Smorąg

Fachowość i profesjonalizm. Uprzejmość, czas, cierpliwość, wspaniała atmosfera czyli wszystko czego pacjent oczekuje podczas wizyty. Lekarz specjalista godny polecenia.

Lekarz specjalista godny polecenia.

Lekarz specjalista godny polecenia.

Lekarz z powołania.Bardzo dba o zdrowie pacjentki.Dziekuje za pomoc panie doktorze.

Moja ocena raczej nie wymaga komentarza.Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panu doktorze.

Leczyłam się zarówno publicznie jak i prywatnie. Poleciłam wielu koleżankom. Wszystkie są zadowolone. Jest tak miły i uprzejmy,że bardziej już chyba nie można. Jednak najważniejsze,że postawił trafną diagnozę i leczenie było skuteczne. Polecam.

bez przesady, ja podchodzę z dystansem... jednemu pomoże,drugiemu nie... ja należę do tej drugiej grupy, wydaje mi się,ze p.doktor trochę zbagatelizował to, czym ja martwiłam się bardzo poważnie :( dlatego zmieniłam lekarza i teraz jest ok :)

bez przesady, ja podchodzę z dystansem...
jednemu pomoże,drugiemu nie...
dlatego zmieniłam lekarza i teraz jest ok :)

Lekarz ponoć dobry, ale ja osobiście nie mogłam się o tym przekonać. Pan Smorąg zdecydował się "intuicyjnie"- bez badań hormonalnych wprowadzić mi leczenie w związku z zaburzeniami miesiączkowania. Leczenie, w moim przypadku, nie było trafione, a na dokładniejsze konsultacje i wdrożenie następnego, być może bardziej przemyślanego leczenia nie było większych szans w biegu między pacjętami. Póki co zastanawiam się, czy udzielić P. Smorągowi jeszcze jednego kredytu zaufania... bo przyznać też muszę, że nawet ja, niezadowolona pacjentka zauważyłam troche pozytywów: poczucie humoru, badanie ginekologiczne jest stosunkowo niestresujące, na wizycie "właściwej" usłyszałam sporo wyjaśnień, lekarz starał sie odpowiedzieć na większość moich pytań.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, a jednocześnie sympatyczny. Nawet pierwsza wizyta u ginekologa nie jest tak straszna, kiedy kobieta wybierze się właśnie do tego lekarza. Polecam.

bardzo profesjonalny a jednocześnie miły i wspierający

bardzo profesjonalny a jednocześnie miły i wspierający

lekarz pierwsza klasa:)spełnia oczekiwania, jest naprawde kompetentny, uprzejmy, potrafi rozsmieszyc nawet przy takim badaniu jak badnie ginekologiczne. naprawde polecam!