lekarz Lidia Adrianowicz

Owszem...Pani doktor bardzo miła...i co z tego?Prowadziła wdie moje ciąże i nie polecam.Lekarz powinien umieć zminimalizować ryzyko a nie tylko ładnie się uśmiechać i mieć mieć miły głos!W 14 tyg.ciąży trafiłam do szpitala z plamieniami i okazało się , że moja niunia w brzuszku od dobrych kilku dni nie żyje.W szpitalu byli zdziwieni tym bardziej, że miałam wizytę u L.Adrianowicz kilkanaście godzin wcześniej i było wszystko OK.Z kolejną ciążą postanowiłam chodzić również do niej myśląc, że tym razem bardziej się postara.Pchała we mnie niepotrzebnie hormony.Ciążę przeszłam bardzo ciężko.Przed porodem byłam traktowana jak jakieś zwierze.Badano mnie chyba 12 razy.Poród to była masakra.Mimo iż pani Adranowicz przy mnie była nie zrobiła nic aby mi ulżyć.Rodziłam 26 godzin, dziecko miało 4,5 kg i urodziło się sine,dostało 6 p.Na szczęście dzisiaj mój synek jest zdrowy i tryska energią.Obecnie jestem znowu w ciąży ale zmieniłam lekarza i szpital.Nie chcę mieć już do czynienia z miłą panią Adrianowicz.

Bardzo miła i uprzejma osoba. Zawsze miała dla mnie czas i podczas ciąży, gdy miałam małe problemy wszystko tłumaczyła. Polecam.

chodziłam do różnych lekarzy z bólami podbrzusza żaden nie wiedział co może być przyczyna ciśli we mnie leki ale nic nie pomagało jak poszłam do Lidi Adrianowicz pomogło po dwóch kuracjach wiadomo nic nie pomoże od razu bardzo ja polecam

Obecnie jestem w pierwszej ciąży-niestety problemowej i pani doktor bardzo fachowo i miło się mną opiekuje.Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco i co ważne wspiera...Polecam

bardzo uprzejma a co najwazniejsze, kompetentna. godna polecenia. zawsze miła i spokojne podejscie do pacjenta

POLECAM DOBRY LEKARZ PROWADZIŁA MOJE 2 CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA

POLECAM DOBRY LEKARZ PROWADZIŁA MOJE 2 CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA

P. Adrianowicz prowadziła moją ciążę- miałam dosyć poważne problemy ze zdrowiem, które prawidłowo zdiagnozowała po wydawałoby się błahych objawach. Miła i ciepła osoba, a przy tym bardzo kompetentna. Polecam!

miła, pamięta pacjentki, duże kolejki

miła, pamięta pacjentki, duże kolejki

Pani doktor prowadziła moje dwie ciaże, byłam bardzo zadowolona wszystko było zawsze pod kontrolą.polecam ja wszystkim.

Bardzo miła ,ciepła i kompetentna lekarka,polecam. Dziękuję p.doktor-R.D.

Bardzo miła ,ciepła i kompetentna lekarka,polecam.
Dziękuję p.doktor-R.D.