lekarz Lidia Adrianowicz

Polecam Pania doktor z całego serca wspaniały lekarz i człowiek prowadziła moje 2 ciąże na każde pytanie I wątpliwość uzyskuje odpowiedz

Pani powinna zainwestować w dobrry sprzęt i szkolenia z nowoczesnych metod leczenia ciąży z problemami.

Bardzo miła i uprzejma osoba. Zawsze miała dla mnie czas i podczas ciąży, gdy miałam małe problemy wszystko tłumaczyła. Polecam.

bardzo uprzejma a co najwazniejsze, kompetentna. godna polecenia. zawsze miła i spokojne podejscie do pacjenta

POLECAM DOBRY LEKARZ PROWADZIŁA MOJE 2 CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA

POLECAM DOBRY LEKARZ PROWADZIŁA MOJE 2 CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA

chodziłam do różnych lekarzy z bólami podbrzusza żaden nie wiedział co może być przyczyna ciśli we mnie leki ale nic nie pomagało jak poszłam do Lidi Adrianowicz pomogło po dwóch kuracjach wiadomo nic nie pomoże od razu bardzo ja polecam

Obecnie jestem w pierwszej ciąży-niestety problemowej i pani doktor bardzo fachowo i miło się mną opiekuje.Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco i co ważne wspiera...Polecam

miła, pamięta pacjentki, duże kolejki

miła, pamięta pacjentki, duże kolejki

Pani doktor prowadziła moje dwie ciaże, byłam bardzo zadowolona wszystko było zawsze pod kontrolą.polecam ja wszystkim.

P. Adrianowicz prowadziła moją ciążę- miałam dosyć poważne problemy ze zdrowiem, które prawidłowo zdiagnozowała po wydawałoby się błahych objawach. Miła i ciepła osoba, a przy tym bardzo kompetentna. Polecam!