Filtruj terminy

Logopeda Szczecin

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.

Opinia dodana przez: Monika

Kamila Szary

Neurologopeda, Logopeda

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Pani Kamila godna polecenia w 100%. Rzetelna pod kazdym względem, wspanialy kontakt z dzieckiem, a po diagnozie , obszernie i dokladnie wytlumaczyla problem i jak z nim sobie poradzić. Podala zestaw ćwiczeń, dzieki ktoremu możemy wspomagać rozwój naszego dziecka. To co wyróżnia Pania Kamile to podejscie do problemu od innej strony ,a to z kolei działa na trafność stawianych diagnoz.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Agata Filoda

Neurologopeda, Logopeda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.

Szczecin

Polecam.Pani Ania pracuje w szkole 35 na Świetoborzyców i jest naprawde swietnym specjalista. Córka po roku zajec pieknie mowi. Miala problem z sz, ś.

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat.
Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi.
Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat.
Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi.
Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.

Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog

Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Pani Doktor opiekuje się mną od 5 lat, NFZ. Jest szybka, zdecydowana, kompetentna i nie marnuje czasu, diagnozę stawia szybko i trafnie. Szybko to nie oznacza, że wizyta jest nieskuteczna. Jestem wokalistą, śpiew to mój zawód, mam wielu kolegów i koleżanek po fachu, wszyscy wypowiadają się o dr. Teresińskiej z szacunkiem i polecają innym. Ja także polecam gorąco Panią doktor Teresińską bo pomogła mi wiele razy.

Opinia dodana przez: Andrzej

al. Wojska Polskiego 223a