Maciej Chojnacki

Rozumiem że każdy ma swoje doświadczenia, ale moje związane z doktorkiem są jak najlepsze Świetny specjalista, konkretny, dobrze tłumaczy problemy i zagrożenia ( mam trzy pociechy ) wiec uważam że jakieś doświadczenie z doktorami miałam. Jak dla mnie naj naj naj 🤗

Jak dla mnie naj naj naj 🤗

Miałam do czynienia z panem Doktorem w szpitalu w Pruszkowie, w czerwcu 2017 roku. Trafilam do szpitala z powodu poronienia. Lekarz z powołania! Zajął się mną na drugi dzień jak tylko przyszedł do pracy( pierwszego dnia byłam pod pełna kontrola Pani doktor Agnieszki - za co bardzo bardzo dziękuje!!Rownież kobieta z powołania) Doktor robił wszystko aby oczyścić mnie farmakologicznie ale niestety musiało dojść do zabiegu. Wszystko wytłumaczył , potrafił choć na chwile wejść do pokoju i zapytać czy wszystko Ok. Odnioslam bardzo pozytywne wrażenie. Lekarz w pełni kompetentny, uprzejmy, spokojny, ...

Doktor robił wszystko aby oczyścić mnie farmakologicznie ale niestety musiało dojść do zabiegu. Wszystko wytłumaczył , potrafił choć na chwile wejść do pokoju i zapytać czy wszystko Ok. Odnioslam bardzo pozytywne wrażenie. Lekarz w pełni kompetentny, uprzejmy, spokojny, delikatny. A przy tym z poczuciem humoru i zwyczajnie sympatyczny.
Dziękuje Panie Doktorze!!

Ten pan jest super ! Nie wiem skąd te złe komentarze na jego temat. Nie jestem jedyna która może to potwierdzić.

Na początku lutego miałam wyjątkowego pecha trafiając na dyżur tego pana w pruszkowskim szpitalu. Przyjechałam do szpitala w trakcie porodu. W wyniku atmosfery jaką wytworzył w jego trakcie wspominać to będę jako największy koszmar mojego życia. Tak się składa, że sama jestem pracownikiem służby zdrowia i oceniam tego pana jako aroganckiego chama, zatraconego w rutynie - potraktował mnie jak bydło rzucone na taśmę. Z pełnym przekonaniem śmiem przypuszczać, że ten pan minął się z powołaniem i nie powinien leczyć ani odbierać porodów, dlatego przestrzegam przed nim wszystkie pacjentki, chcące "rodzic po ludzku".

Pożal Boże z takim lekarzem. Małostkowy, arogancki i absolutnie nie skory do pomocy. Współczuje każdej pacjentce, która będzie zmuszona do odbycia u niego wizyta a zwłaszcza w ramach NFZ