lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Fantastyczny chirurg stomatolog. Mialam dzis usuwany dolny zab madrosci, ktorego nie bylo widac wcale. Wiedzialam od znajomych, ze dr Maciej to swietny fachowiec... ale nie spodziewalam sie, ze taki zab usunie w ciagu 10 minut... dziekuje Doktorze, ze moglam trafic do Pana. Teraz tylko Pana bede polecala....tak jak moi znajomi..

Witam, gorąco polecam wizytę u Pana Macieja:) Wyrywałam zęba mądrości (dolna ósemka 08-08-2013). Z natury jestem straszną panikarą,ale ten lekarz ma dar i podejście do pacjenta :) Jak dla mnie wyrwanie trwało jakieś 4 minuty, zero bólu, zero stresu. Z gabinetu wyszłam "mega" zadowolona. Naprawdę polecam!!! Zaraz mykam na kolejną wizytę i również do Pana Macieja :) Katarzyna Szylf-Ekiert

Katarzyna Szylf-Ekiert

polecam dr. Macieja super podejście do pacjenta,zna się na tym co robi jeżeli chirurg szczękowy to tylko pan doktor.

Gorąco polecam dr Macieja. Miałam zabieg resekcji górnej jedynki. Nic nie bolało,szybko i fachowo zrobiony zabieg. Wszystkim polecam Pana Doktora. Cieszę się,że trafiłam do takiego lekarza.

Polecam dr Kozakiewicza ,jest kompetentny sprawny manualnie...wzbudza zaufanie i jest profesjonalny.stomatolog na 5

Wspaniały i fachowy chirurg stomatolog. Gorąco polecam dr Macieja

Wspaniały i fachowy chirurg stomatolog. Gorąco polecam dr Macieja

Wspaniały i bardzo kompetentny chirurg stomatolog. Z czystym sumieniem polecę pana doktora każdemu. Miałam skomplikowany zabieg usunięcia położonej ósemki.Świetnie znieczulone miejsce, fachowa i konkretna praca. Pan doktor z wyczuciem i poczuciem humoru. Polecam!

Polecam pana Macieja Kozakiewicza bo jest stomatologiem naprawdę solidnym profesjonalnym i kulturalnym i wie co robi i wie co ludzie od niego pragną i także co ludzie o nim sądzą bo pochodzę z okolic zielonej góry i się bałem od małego stomatologa ale już wiem że to nie jestm nic strasznego po wyrwaniu zęba 6 dolnego . Polecam wam jeszcze raz Pana Macieja :)

Wspaniały lekarz !!! Jestem juz po 2 wyrywaniu skomplikowanie położonych dolnych osemek. Nic nie bolalo! Super lekarz, profesjonalista, bardzo uprzejmy, znający się na rzeczy. Najlepszy chirurg /stomatolog w POLSCE. Cieszę się, że jestem z pod Zielonej Góry i miałem okazje wyrywać zęby u Pana Macieja. Wychodzi się z gabinetu naprawdę uśmiechnięty! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będe miał okazję leczyć u tego doktora. Polecam wszystkim znajomym! Jeśli wyrywanie tylko doktor Kozakiewicz Maciej!

Wspaniały lekarz !!!
Wychodzi się z gabinetu naprawdę uśmiechnięty!
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będe miał okazję leczyć u tego doktora.
Polecam wszystkim znajomym! Jeśli wyrywanie tylko doktor Kozakiewicz Maciej!

Dentysta na 5! Chodzę do niego usuwać zęby i jestem bardzo zadowolona z wizyt .

Dentysta na 5! Chodzę do niego usuwać zęby i jestem bardzo zadowolona z wizyt .