Maciej Krzak

Brak zastrzeżeń. Wytłumaczył mi problem, jego powstanie, powiedział jak leczyć i zapisał na kolejną wizytę przez nfz na za 2 tygodnie (gdybym sam się chciał zapisać czekałbym miesiąc ponad). Polecam.

Na wizytę prywatną czekałam ok. 3 tyg. ale moje kolano nie wymaga natychmiastowej interwencji. Bardzo jasno wytłumaczył zarówno sposób w jaki powstała moja dolegliwość jak i sposoby leczenia. Na razie widzę poprawę po fizykoterapii. Zobaczę co dalej, myślę, że ponowię zabiegi. Ważne, że jako pacjent zostałam potraktowana poważnie.

rewelacyjne podejście do problemu pacjenta i optymalne dostosowanie leków...

rewelacyjne podejście do problemu pacjenta i optymalne dostosowanie leków...

super lekarz 5 lat mi pomaga.7 KWIETNIA MAM WIZYTE DOSZLA MI CHOROBA Z NEUROLOGII ZOBACZYMY CO MI POWIE

Polecam!!! Swietny lekarz, kompetentny, cierpliwy. Godny zaufania, specjalista w swojej dziedzinie

Świetny fachowiec, kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie, uczciwy. Najlepszy ortopeda jakiego znam. warto jechać 130 km na wizytę u p. dr Krzaka. Wad-BRAK

Świetny fachowiec, konkretny, uprzejmy, same superlatywy... wad - brak :)

Świetny fachowiec, konkretny, uprzejmy, same superlatywy... wad - brak :)

Jak najbardziej godny polecenia.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Jak najbardziej godny polecenia.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Kompetentny fachowiec zrozumiale tłumaczący chorobę oraz metodę leczenia. Bardzo uprzejmy i wzbudzający zaufanie. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Gorąco polecam tego lekarza osobom poszukującym fachowej pomocy.

Bardzo fachowy i uprzejmy lekarz. Postawił szybko diagnozę i wytłumaczył przyczyny schorzenia. Szczerze polecam.