lekarz Maciej Pruski

Kardiolog

Bardzo dziwią mnie pozytywne opinie dotyczące doktora. Mam zupełnie inne doświadczenie i choć Pan Maciej wydaje się bardzo miłym człowiekiem, to podczas mojej wizyty zachowywał się całkowicie nieprofesjonalnie i odradzam wszystkim poszukiwanie u niego jakiejkolwiek diagnozy. Do Pana doktora umówiłem się na wizytę w prywatnej przychodni Dobre Serce w Żywcu. Podczas wizyty lekarz od razu postawił diagnozę stwierdzając, że moje problemy wynikają z rzekomego siedzącego trybu pracy. Stwierdził to najprawdopodobniej na podstawie tego, że do gabinetu przyszedłem z teczką na laptopa. Doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu i zupełnie ...

Doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu i zupełnie nie słuchał o moich dolegliwościach i objawach.
Zamiast tego podał mi kilka dowodów na to, że mój problem nie dotyczy serca.
Np. "Doktor: Czy wie Pan gdzie Pan ma śledzionę?
Ja: Nie!"
I był to dowód na to, że nie wiem gdzie mam serce i mój ból nie pochodzi od serca.
Podobnie lekarz argumentował rzekomy brak aktywności, przywołując przykład kota który podczas bólu zwija się w kłębek.

Po WIELOKROTNYM przypominaniu Panu doktorowi, że nie odnosi się do moich dolegliwości i nie tłumaczy szybko pogarszającego się stanu mojego zdrowia, lekarz zdecydował się na wykonanie chyba dla świętego spokoju jakże skomplikowanego badania stetoskopem.

Okazało się, że stan mojego serca nie jest dobry i konieczne jest szybkie wykonanie dokładnych badań.
I tutaj kolejny raz musiałem wyciągnąć z doktora informację na temat zaleceń na czas przed dokładnym przebadaniem.
O dziwo okazało się, że muszę unikać jakiejkolwiek aktywności fizycznej! Więc gdybym zaufał początkowej diagnozie doktora, zamiast wielokrotnego dopraszania się o odniesienie się do moich objawów, to poszedłbym po wizycie pobiegać i pewnie wylądowałbym w szpitalu, a stan mojego serca pogorszyłby się jeszcze bardziej.

Cudowny lekarz, doskonaly fachowiec, wspanialy czlowiek, dzieki niemu mama miala darowane zycie, to byl cud, i prawie 5 lat z nami, dziekujemy za te chwile. Szkoda tylko, ze my nie docenilysmy wszystkich tych pieknych chwil. Dziekujemy za wszczepienie mamie defibrylatora, za troske i milosc do czlowieka. Za uprzejmosc i dobroc i ogromne serce. Mama po wszystkich przejsciach, nie bala sie tylko jednego lekarza, wlasnie pana Macieja Pruskiego. Bo to doskonaly lekarz i cudowny czlowiek...

Wyśmienity lekarz, który uratował życie mojego męża, niesamowicie ciepły człowiek, doskonały diagnosta... Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w tym roku,czuje się doskonale.Dziekuje za wszczepienie rozrusznika, za troskę

Jestem bardzo zadowolona Z wizyty polecam w 100 procentach bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem kulturalny swietnie wszystko wytłumaczył Juz go polecilam znajomej

Polecam wszystkim tym, którzy chcą się leczyć u lekarza z powołania - doskonały fachowiec, a do tego po prostu wspaniały człowiek z wielkim sercem i szacunkiem dla pacjenta. Niezwykle komunikatywny, z olbrzymią wiedzą i praktyką w kraju i za granicą, sympatyczny, bezpośredni - przez wiele lat miałam kontakt z Panem Doktorem jeżdżąc do niego z moją mamą po wszczepieniu rozrusznika. Mama - osoba starsza i schorowana była pełna uznania dla swojego Pana Doktora, który był dla niej wielkim autorytetem do końca życia. Należy w tym miejscu życzyć dr Pruskiemu dobrego ...

Mama - osoba starsza i schorowana była pełna uznania dla swojego Pana Doktora, który był dla niej wielkim autorytetem do końca życia. Należy w tym miejscu życzyć dr Pruskiemu dobrego zdrowia i długiego życia, żeby był w stanie dalej pomagać tym, których serca wymagają wsparcia. :)
A. Węglarz, Dąbrowa Górnicza

Jestem 22 letnią pacjentką dr po wszczepieniu stymulatora serca. Przebieg zabiegu odbył się w sposób profesjonalny. Do tej pory jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otoczył mnie dr. Polecam z całego serca. Pozdrawiam.

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w ub. roku,czuje się doskonale.

Wspaniały lekarz z powołania,miły uprzejmy dla pacjenta i bardzo kompetentny.Gorąco polecam.

Wyciągnął mnie z zawału serca. Moje serce jest teraz mocniejsze niż przed udarem