Maciej Składowski

Ogólnie oceniam na 5/5. znieczulenie w moim przypadku zadziałało prawidłowo (totalnie nic nie czułam). Musiałam się zdecydować na implanty i nie żałuję. Na wszelki wypadek podaje link do strony. https://dentomed.com.pl/uslugi-stomatologiczne/implanty-zebowe/ Bardzo polecam Pana Doktora Macieja Składowskiego! Pozdrawiam

Stomatolog Maciej SKŁADOWSKI Dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta. Wyczucie estetyki szczerze pisząc, komunikatywnie –dobre. Nie chcę popadać w zbytnią hiperbolizację. Nie należę do grona fałszywych pochlebców, wydających wyłącznie pozytywne opinie. Reasumując dla mnie efekt wymarzony, choć komu tu te zęby pokazywać ;-D Życzę sobie, aby ta praca nie była zmarnowana tak jak, również działalność wielu ludzi dobrej woli; prowadzona w adekwatnej intencji.

Stomatolog Maciej SKŁADOWSKI

polecam,dobry lekarz ceny nie najwyższe,dokładność i leczenie na 5 z plusem,jeden minus za mało kontaktowy