dr Maciej Wąsowicz

Witam Jeśli chodzi o dr Wąsowicza to niestety muszę powiedzieć, że zrobił się bardzo obojętny a wręcz lekceważący pacjentów. Kiedyś był najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, chodziłam do niego w 201O roku i nie mogłabym złego słowa na niego powiedzieć. W 2016 roku byłam w ciąży dziecko rozwijało się dobrze, do czasu aż serduszko przestało bić. Skierowano mnie na zabieg łyżeczkowania kiedy dowiedziałam się że dr Wąsowicz będzie robił zabieg ucieszyłam się. Jednak zawiodłam się na nim, niczego nie wytłumaczył, nie chciał odpowiadać na pytania był "zimy" i obojętny nie ten ...

Witam
Jeśli chodzi o dr Wąsowicza to niestety muszę powiedzieć, że zrobił się bardzo obojętny a wręcz lekceważący pacjentów. Kiedyś był najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, chodziłam do niego w 201O roku i nie mogłabym złego słowa na niego powiedzieć. W 2016 roku byłam w ciąży dziecko rozwijało się dobrze, do czasu aż serduszko przestało bić. Skierowano mnie na zabieg łyżeczkowania kiedy dowiedziałam się że dr Wąsowicz będzie robił zabieg ucieszyłam się. Jednak zawiodłam się na nim, niczego nie wytłumaczył, nie chciał odpowiadać na pytania był "zimy" i obojętny nie ten człowiek co kiedyś. Chciał jak najszybciej zrobić swoje. Poczułam się jak przedmiot, zwierzę, to jeszcze bardziej pogłębiło mój ból. Nie wiem czy miał gorszy dzień czy się po prostu się wypalił.

Wspaniałe podejście do pacjentki.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy oraz jest bardzo miły.Myślałam,że pierwsza wizyta będzie koszmarem,ale na szczęście tak nie było . Polecam!!!

Polecam!!!

To lekarz z powołania mam problem z zajsciem w ciążę ale jestem pewną że tylko tak kompetentny lekarz jak dr Wąsowicz. Pomoże mi z tym problemem jest bardzo inteligentnąosoba wytłumaczy wszystko potrafi wesprzeć dobrym słowem nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa ten lekarz jest moim Bogiem wierze że tylko dzięki jego umiejętnościom lekarskim uda mi się zajść w ciążę

Witam serdecznie!!!!! Z panem doktorem spotkałam się w maju tego roku. Miałam wizytę kontrolną po zabiegu łyżeczkowania(po poronieniu). Pan doktor nie umiał mi odp dlaczego poroniłam. Po zapytaniu o badania hormonalne to odp,ze jeśli bym poroniła 3 razy z rzędu to wtedy może bym dostała skierowanie na badania hormonalne. Zdziwiłam się taką odp, ponieważ długo starałam się o dziecko i mam w dodatku 33 lata. a najlepsze bylo to że lekarz mnie nawet nie zbadał. Uważał że jak mnie nic nie boli to jest wszystko oki. Spokojnie i uprzejmie wizyta trwała może góra 10 minut.

Dr Maciej Wąsowicz to wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, konkretny. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi za pomoc, za każdą miłą wizytę.

Dr Maciej jest najlepszym lekarzem ze wszystkich w Kościerzynie!!! doradzi, wytłumaczy, wesprze, naprawdę polecam w 100% :)

Jestem bardzo zadowolona z dr. Macieja Wąsowicza

Jestem bardzo zadowolona z dr. Macieja Wąsowicza

Według mnie to bardzo dobry ginekolog,poświęca dużo czasu na pacjęta,a nie jak wszyscy byle by odprawic! Przy czym jest bardzo uprzejmy i wyrozumialy!

Jest ok. chodziłam do niego z drugą ciążą. Nie narzekam.

Jest ok. chodziłam do niego z drugą ciążą. Nie narzekam.

Na prawdę lekarz z powołaniem. Kompetentnie podchodzi do każdej pacjentki. Będąc w szpitalu nie zostawił mnie na "pastwę losu" tylko sam zajmował i interesował się moim stanem zdrowia. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie chodzą do tego lekarza