lekarz Magdalena Bereszko-Smaczny

Anestezjolog, Ginekolog położnik

jestem zadowolona z pani doktor, teraz jestem w trzeciej ciaży i też chodze do pani doktor do przychodni.numer telefonu daje, skierowania wypisuje bez problemu, miałam torbiela odrazu sobie z nim poradziła. a w 6 tyg jeszcze nie widac jak bije serce wiec to nie jej wina. pani doktor jest ok

Podpisuje sie pod tym iz Pani Doktor oszczedza na pacjentkach jak moze i nie zleca badan tak jak by sie oczekiwalo..nie chce miec z nia nic do czynienia chodze prywatnie i jestem zadowolona, w kazdej chwili moge zadzwonic do swego lekarza czego nie mozna pow o tej Pani, prosilam ja o numer telefonu zebym mogla zadzwonic do niej to mnie odstawila z kwitkiem i kazala przyjsc na czwartkowa wizyte...smieszne!!!..moze i jest uprzejma ale ma gdzies problemy pacjentek..nie polecam jej bo jej wiedza w porowaniu z obecnym moim lekarzem jest znikoma

Pani doktor prowadziła u mnie ciążę, jestem bardzo zadowolona, pani doktor często przepisywała mi badania mimo iż chodziłam do niej do przychodni publicznie a nie prywatnie. Pani doktor zdobyła moje zaufanie i mam zamiar dalej korzystać z jej opieki.

Nie sadzilam ze kiedys bede sie wypowiadala na forum tego typu ale niestety chce ostrzec inne pacjentki.pani doktor bardzo oszczedza na chorych i niechetnie daje skierowania na badania. niestety nie rozpoznala u mnie tez torbiela, ktory mial 6 cm, mialam tyle szczescia ze nie pekl mi w srodku i nie doszlo do zakazenia. moje zdanie pozostanie niezmienne co wiecej mam zal ze lekarze sa tak nieodpowedzialni

Pani Smaczna doprowadzila do tego ze moje dziecko umarlo, nie zlecila mi badan na toksoplazmoze i cytomegalie jak sie okazalo w 3 tyg. przeszlam cytomegalie. Do 8 tygodnia zylam z mysla ze moje dziecko sie rozwija ze jestem w ciazy. Co wiecej prosilam sie nawet o skierowanie na badanie krwi a przeciez to podstawa. Kobiety ona pomylila u mnie w 6 tyg. zarodka z cialkiem zółtym ,moj lekarz ktory teraz mnie prowadzi byl w szoku.. odradzam zdecydowanie ta Pania bo lekarzem ja jej nazwac nie moge. Tydzien temu poronilam, myslalam ze mi serce peknie...gdybym ja jeszcze spotkala na mojej drodze napewno bym nie przeszlabym obok niej bez reakcji....

poczciwa Pani Doktor serdecznie polecam, szczególnie w ciąży

poczciwa Pani Doktor serdecznie polecam, szczególnie w ciąży

prowadzilam ciaze u Pani Doktor i na pewno bede u Niej prowadzic kolejne :) ma zawsze czas dla pacjenta, jest dokladna, zleca wszystkie badania, dokladnie bada. polecam!!!