lekarz Magdalena Dembińska

Dermatolog

2,7

Szczerze odradzam bardzo kosztowny zbieg z doliną łez - problem wrócił po 2,5 miesiąca, Mimo ze M.Dembińska zapewniała ze problem zniknie na długi czas. Podobnie zostałam naciągnięta z kolejnym zabiegiem .Niestety z przykrością stwierdzam ,ze tylko wyłudzanie pieniędzy, a efektów zadnych. Wstyd mi,ze tak dałam się naciągnąć

Pani doktor powinna zająć się dermatologią, a nie upiększaniem. Nie wiem jakim jest dermatologiem ale w medycynie estetycznej chyba nie ma zbytnieg doświadczenia. Szkoda, że nie potrafi spojrzeć na to skąd się bierze probem zmarszczek, tylko od razu pcha wszędzie kwas hialuronowy. Gdyby tyle czasu co na obgadywanie innych lekarzy poświęciła na dobranie odpowiednich zabiegów byłoby super. Jestem bardzo zniesmaczona.

Bardzo rzeczowa lekarka.Bardzo uważnie wysłuchała mnie jako pacjenta, następnie przeprowadziła wywiad,zbadała dokładnie moje dolegliwości,dokładnie wytłumaczyła co mi dolega,zapisała leki,które zadziałały błyskawicznie.Jako lekarz to profesjonalistka poza tym przemiła osoba potrafiąca podnieść na duchu cierpiącego pacjenta.Ocena może być tylko jedna bardzo dobry lekarz-wszystkim potrzebującym polecam.

Nie polecam tej lekarki, bardzo się na niej zawiodłam, straciłam dużo pieniędzy, po zabiegu dowiedziałam , że chyba mnie źle zrozumiała . Taki drobiazg to tylko 1200 zł. :( Po prostu wyłudziła kasę, bezczelność i tupet z jej strony.

Po prostu wyłudziła kasę, bezczelność i tupet z jej strony.

Skorzystałem z laserowych, bardzo drogich zabiegów w celu likwidacji rumienia. Mimo zapewnień o skuteczności, efekt niezauważalny. Wyrzucone w błoto spore pieniądze.

kompetentny, uprzejmy i dokładny lekarz, polecam

kompetentny, uprzejmy i dokładny lekarz, polecam