lekarz Magdalena Osowicka

Chciałam podziękować Pani Doktor Magdalenie Osowickiej za opiekę nad moim chorym tatą w ramach Hospicjum Domowego, a później Hospicjum Stacjonarnego. Pani Doktor bardzo nam pomogła służąc swoją fachową wiedzą i doświadczeniem, ale i zrozumieniem trudnej sytuacji osoby długotrwale chorej oraz rodziny opiekującej się nią.

Nie spotkałem na swojej drodze lepszego lekarza! Rewelacyjne nastawienie, konkretne podejście do tematu, świetny dobór lekarstw (a nie pseudo suplementów) który postawił mnie szybko na nogi. Prawdziwy fachowiec! Czekam na prywatna praktykę i wszystkim szczerze polecam!