lekarz Magdalena Osowicka

Zdecydowanie nie polecam! Pani dr notorycznie spóźnia się na wizyty! W trakcie badania odbiera prywatne telefony. Odnośnie leczenia - nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ dr do tej pory nie postawiła diagnozy. Wyniki się pogorszyły, ale jak to powiedziała "ja też nie wiem co Pani dolega i nie mam pomysłu". Myślę, że to dużo mówi o kompetencji lekarza. Nigdy więcej.

Pełen profesjonalizm, świetne podejście. Szybko, miło i przyjemnie. Jak widać można :) Zdecydowanie polecam wizyty u dr. Magdy. No i już wiem jak robi smok ^^

Pełen profesjonalizm, świetne podejście.
Szybko, miło i przyjemnie. Jak widać można :)
Zdecydowanie polecam wizyty u dr. Magdy.
No i już wiem jak robi smok ^^

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia. Pani Doktor nie zwleka, od razu kieruje na konkretne badania! Bardzo szczegółowa i wnikliwa a przy tym niesamowicie miła i pogodna :-D życzę każdemu takiego lekarza!

Bardzo dziękuję Pani doktor za żetelną i konkretną pomoc oraz pomoc w pokierowaniu mojego dalszego leczenia. Bez Pani dociekliwości nie udało by się zwalczyć mojego schorzenia we wczesnej fazie.

Czuję się bardzo zaopiekowana po wizycie u pani doktor dzięki jej fachowemu podejściu. Bardzo polecam.

Lekarz z pasją i wysoką kulturą osobistą.Pani Magdalena bardzo zaangażowana i cierpliwa. Wizyta na NFZ a dużo lepsza niż w niejednym gabinecie prywatnym. POLECAM GORĄCO !!!

Chciałam podziękować Pani Doktor Magdalenie Osowickiej za opiekę nad moim chorym tatą w ramach Hospicjum Domowego, a później Hospicjum Stacjonarnego. Pani Doktor bardzo nam pomogła służąc swoją fachową wiedzą i doświadczeniem, ale i zrozumieniem trudnej sytuacji osoby długotrwale chorej oraz rodziny opiekującej się nią.

Nie spotkałem na swojej drodze lepszego lekarza! Rewelacyjne nastawienie, konkretne podejście do tematu, świetny dobór lekarstw (a nie pseudo suplementów) który postawił mnie szybko na nogi. Prawdziwy fachowiec! Czekam na prywatna praktykę i wszystkim szczerze polecam!