Małgorzata Byczyńska

Logopeda, Neurologopeda

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską - konkretna, rzeczowa, bezpośrednia. Zauważa każdy szczegół, podchodzi holistycznie do problemu, niesamowicie kompetentna w temacie sensoryki i neurologopedii - chętnie dzieli się wiedzą, każdy przypadek potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i dostosować odpowiednią metodykę ćwiczeń. Do dzieci ma świetne podejście - umie zjednać, nawet oporowe dziecko! Przede wszystkim jest szczera w tym co robi i całkowicie zaangażowana. To człowiek nauki z pasją, który faktycznie chce pomóc dziecko i wesprzeć rodzica. Serdecznie polecam!

Pani Dr Byczyńska to niezwykle mądry lekarz. Jest kompetentna, zaangażowana w to co robi w 100%, posiada ogromną wiedzę. Rozponała nasz problem, (starszy syn jest dzieckiem nadwrażliwym) po 2 wypowiedzianych przeze mnie zdaniach wiedziała z czym się borykmy i poleciła jak zaradzić problemom. Wcześnirj żaden lekarz nie potrafił nam pomóc. Dzięki Pani doktor wiemy co robić aby uniknąć problemów u młodszych dzieci - bliźniaków. Pani dr nie leczy, daje wiedzę, z której trzeba skorzystać chcąc pomóc swojemu dziecku. Jest naszym drogowskazem w wychowywaniu dzieci. POLECAM z ręką na sercu.

Witam, Pani dr Byczyńska to kompetenta osoba z ogromną wiedzą, którą przekazuje rodzicom. Od kiedy z Synem chodzimy do Pani Dr zauważyłam ogromny postęp zarówno w mowie jak i zachowaniu dziecka. Owszem Pani Byczyńska wymaga stałej pracy z dziećmi ale za to nie wysyła nas na prywatne zajęcia z sensoryki tylko uczy jak można samemu je wykonać w domu. Jest lekarzem bardzo zaangażowanym w swojej pracy i chętnym do pomocy. Zdecydowanie polecam

Jeżdżę z synkiem do Pani mgr Byczyńskiej od niedawna, a ćwiczenia i porady, jakich nam udzieliła już przynoszą zamierzony skutek! Cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto potrafił nam pomóc, kto posiada ogromna wiedzę i kto potrafi jeszcze wesprzeć na duchu! Polecam

Pani doktor jest niesamowicie wnikliwa, uwazna, spostrzegawcza i rewelacyjnie nawizuje kontakt z dzieckiem :) W swoich wypowiedziach jest bardzo stanowcza i jednoznaczna, co pomaga w przyjeciu informacji podjeciu konkretnych dzialan. Poswiecila nam niesamowicie duzo czasu i dala wiele cennych inf. Polecam!!!!

Polecam!!!!

Nie polecam pani nie ma podejścia do dziecka pracuje bez udziału dziecka(??!)nie korzystasz sali sensorycznej

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak dobrym lekarzem. Wizyta pełna jest wiadomości o których my matki często nie mamy pojęcia, o rozwoju naszych dzieci. W ciekawy sposób przedstawia nam możliwości zlikwidowania problemu z którym przyszliśmy do Pani lekarz.

Bardzo dobry lekarz,wymagający i motywujący do działania.Bardzi jasno mówi o chorobie dziecka.Dzieci barzdo lubia swoja paną doktor

PANI DR.BARDZO DOBRA JEST W TYM CO ROBI JEST SUROWA ALE MA PODEJSCIE DO DZIECI DOBRE RADY DLA RODZICOW .

bardzo dobry specjalista.fachowo i na "prosty rozum" potrafi wytłumaczyć jak mam ćwiczyć z moim dzieckiem(autystycznym).ma ta Pani trochę dziwne i niekonwencjonalne metody ale bardzo skuteczne.