Zapraszam na konsultacje w moim gabinecie, telefoniczne (tel. 608 349 835) oraz internetowe, przez komunikator Skype (po wcześniejszym umówieniu spotkania). ...

Od ponad 20 lat zajmuję się wielokierunkową specjalistyczną diagnozą, terapią dzieci oraz dorosłych.
Od 2004 r. prowadzę Poradnię Logopedyczną i specjalistyczne konsultacje na licznych oddziałach w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Od 2016 r. prowadzę wykłady na Uniwersytecie Mikołaja Kop...

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską, dzięki której zrozumiałam zachowanie córki i wiem jak pomóc mojemu dziecku. Jest konkretną i szczerą osobą, która chętnie dzieli się swoją wiedzą. Do problemu podchodzi kompleksowo i potrafi poświęcić dużo czasu na wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień. Wspaniała i bardzo mądra kobieta.

Bardzo dobry specjalista, Pani Doktor rzeczowo, zwięźle wszystko tłumaczy. Byłam ok 6 razy bez dziecka i widzę niesamowitą poprawę, kiedy wdrożyłam zalecenia i ćwiczenia. Dla Pani Doktor najważniejsze jest dziecko i jego prawidłowy rozwój. Oby więcej takich specjalistów.

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską - konkretna, rzeczowa, bezpośrednia. Zauważa każdy szczegół, podchodzi holistycznie do problemu, niesamowicie kompetentna w temacie sensoryki i neurologopedii - chętnie dzieli się wiedzą, każdy przypadek potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i dostosować odpowiednią metodykę ćwiczeń. Do dzieci ma świetne podejście - umie zjednać, nawet oporowe dziecko! Przede wszystkim jest szczera w tym co robi i całkowicie zaangażowana. To człowiek nauki z pasją, który faktycznie chce pomóc dziecko i wesprzeć rodzica. Serdecznie polecam!

Pani Dr Byczyńska to niezwykle mądry lekarz. Jest kompetentna, zaangażowana w to co robi w 100%, posiada ogromną wiedzę. Rozponała nasz problem, (starszy syn jest dzieckiem nadwrażliwym) po 2 wypowiedzianych przeze mnie zdaniach wiedziała z czym się borykmy i poleciła jak zaradzić problemom. Wcześnirj żaden lekarz nie potrafił nam pomóc. Dzięki Pani doktor wiemy co robić aby uniknąć problemów u młodszych dzieci - bliźniaków. Pani dr nie leczy, daje wiedzę, z której trzeba skorzystać chcąc pomóc swojemu dziecku. Jest naszym drogowskazem w wychowywaniu dzieci. POLECAM z ręką na sercu.

Witam, Pani dr Byczyńska to kompetenta osoba z ogromną wiedzą, którą przekazuje rodzicom. Od kiedy z Synem chodzimy do Pani Dr zauważyłam ogromny postęp zarówno w mowie jak i zachowaniu dziecka. Owszem Pani Byczyńska wymaga stałej pracy z dziećmi ale za to nie wysyła nas na prywatne zajęcia z sensoryki tylko uczy jak można samemu je wykonać w domu. Jest lekarzem bardzo zaangażowanym w swojej pracy i chętnym do pomocy. Zdecydowanie polecam

Jeżdżę z synkiem do Pani mgr Byczyńskiej od niedawna, a ćwiczenia i porady, jakich nam udzieliła już przynoszą zamierzony skutek! Cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto potrafił nam pomóc, kto posiada ogromna wiedzę i kto potrafi jeszcze wesprzeć na duchu! Polecam

Pani doktor jest niesamowicie wnikliwa, uwazna, spostrzegawcza i rewelacyjnie nawizuje kontakt z dzieckiem :) W swoich wypowiedziach jest bardzo stanowcza i jednoznaczna, co pomaga w przyjeciu informacji podjeciu konkretnych dzialan. Poswiecila nam niesamowicie duzo czasu i dala wiele cennych inf. Polecam!!!!

Polecam!!!!

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak dobrym lekarzem. Wizyta pełna jest wiadomości o których my matki często nie mamy pojęcia, o rozwoju naszych dzieci. W ciekawy sposób przedstawia nam możliwości zlikwidowania problemu z którym przyszliśmy do Pani lekarz.

PANI DR.BARDZO DOBRA JEST W TYM CO ROBI JEST SUROWA ALE MA PODEJSCIE DO DZIECI DOBRE RADY DLA RODZICOW .

Bardzo dobry lekarz,wymagający i motywujący do działania.Bardzi jasno mówi o chorobie dziecka.Dzieci barzdo lubia swoja paną doktor