dr Małgorzata Ghanim

Jest to wspaniały lekarz godny zaufania,troskliwa ,wszystko wytłumaczy ,zna się na pracy ,którą wspaniale wykonuje jako lekarz polecam wszyskim kobietą ,które mają różne problemy związane z ginekologią

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu..Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem
polecić każdemu..Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w
pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego
synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

Super lekarz! Miła, kontaktowa, taktowna, normalnie rozmawia z pacjentką i SŁUCHA, kompleksowo podchodzi do problemu, robi wszystkie potrzebne badania, przejmuje się pacjentką, nie robi nic na "a co mi tam" tylko bardzo się przykłada. To lekarz z powołania. Ma identyczne podejście do pacjentki prywatnie i publicznie. Jedyna lekarka godna polecenia w tym zapyziałym Radomiu.

Lekarz godzien polecenia obecnie jestem pacjentką pani doktor i jestem bardzo zadowolona.

Pani doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Wszystko wyjaśnia i rozumie, nie krytykuje pacjenta, chętnie doradza odpowiednie rozwiązania i patrzy na pacjentki z perspektywy XXI wieku. Podczas badań jest bardzo delikatna. Nie naciska na zrobienie dodatkowych badań. Była to moja pierwsza wizyta której się bardzo obawiałam a z gabinetu wyszłam bardzo szczęśliwa i zadowolona z profesjonalizmu pani doktor. ;) Pani Małgorzata potrafi rozmawiać z pacjentkami a nawet z nimi pożartować:) Polecam wszystkim kobietom w szczególności tym dla których to będzie pierwsza wizyta!

konkretna i fachowa lekarka :) oby wiecej takich

konkretna i fachowa lekarka :) oby wiecej takich

POLECAM w 100%. W Radomiu nie ma lepszego ginekologa!

POLECAM w 100%. W Radomiu nie ma lepszego ginekologa!

Zdecydowanie 5xTAK!!! Chodziłam do Pani doktor przed jej wyjazdem jakieś 10 lat temu. Potem borykałam się z moim kiepskim zdrowiem i kolejnymi nietrafionymi diagnozami w mnóstwie szpitali w Radomiu, Warszawie, Krakowie... Aż wreszcie przypadkiem spotkałam Panią doktor w sklepie i od razu umówiłam się na wizytę. To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam, a miałam do czynienia z multum lekarzy. Nikt nie jest tak ciepły, dokładny, fachowy, spokojny, uczciwy i profesjonalny jak Dr Ghanim. To lekarz przez duże L. Nawet lekarze z Leśnej Góry nie mogą się równać z Panią doktor Ghanim. Nie wyobrażam sobie kiedykolwiek iść do innego lekarza! Tylko dr Ghanim!

Bardzo kompetentny lekarz! Prowadziła już 2 moje ciąże i nie wyobrażam sobie żebym miała kiedykolwiek iść do innego lekarza! Bardzo spokojna, pozytywna, sympatyczna. Każda wizyta u niej bardzo dobrze nastraja i nawet kiedy dzieje się coś z pozoru niepokojącego Pani Doktor potrafi uspokoić i właściwie zająć się sytuacją. Czuję, że pod jej opieka jestem bezpieczna. Polecam wszystkim paniom, szczególnie tym, które miały już przejścia z innymi lekarzami i teraz boją się zaufać służbie zdrowia. Pani Doktor Ghanim przywraca wiarę w nasz pokręcony system zdrowotny! Oby więcej takich lekarzy!!

A ja do Pani Doktor przyjeżdżam aż z Holandii :) Super lekarz, nawet lekarze holenderscy nie wpadli, że jestem chora na to na co byłam, a Pani Doktor juz po pierwszej wizycie (gdy gorzej się poczułam podczas wakacji w Polsce) przepisała właściwe leki i jest super! Bardzo gorąco polecam, świetny lekarz!