dr Małgorzata Ghanim

A ja do Pani Doktor przyjeżdżam aż z Holandii :) Super lekarz, nawet lekarze holenderscy nie wpadli, że jestem chora na to na co byłam, a Pani Doktor juz po pierwszej wizycie (gdy gorzej się poczułam podczas wakacji w Polsce) przepisała właściwe leki i jest super! Bardzo gorąco polecam, świetny lekarz!

Bardzo miła i delikatna Pani Doktor, która okazuje zainteresowanie pacjentką, jest rzeczowa i bardzo kontaktowa,wszystko dokładnie wyjaśnia.Miałam wiele nieprzyjemnych doświadczeń z lekarzami tej specjalności, ale Panią Doktor jak najbardziej polecam.

Wspaniała.miła i kompetentna osoba.Polecam Ją każdej kobiecie.

Wspaniała.miła i kompetentna osoba.Polecam Ją każdej kobiecie.

Pani dr gchanim to prawdziwy lekarz z powołania. Namiary na Tą Panią dr, dostałam od koleżnki i jestem jej bardzo wdzięczna. Pani dok to ciepła i mądra kobieta,potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i pomóc. Szkoda że w Radomiu jest tak mało takich lekarzy.

Zgadzam się z wami dziewczyny.Byłam u wielu lekarzy ale pani doktor jako jedyna mi pomogła za co jestem jej bardzo wdzięczna.Polecam każdemu panią doktor jest naprawdę wspaniałym i ciepłym człowiekiem a przede wszystkim najlepszym ginekologiem u jakiego byłam.:):):):):)

Byłam już u czterech ginekologów w swoim życiu ale Pani doktor Małgorzata Ghanim jest cudownym lekarzem! Badanie wogóle nie boli, jest uprzejma> Miło wspominam wizytę u niej i napewno to będzię moja Pani doktor !!! Jeżeli kiedyś zdecyduję się na zajście w ciąże to tylko będę chodzić na wizytę do Pani Ghanim. Z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie !! Najlepszy lekarz na świecie!! Polecam!

Polecam!

Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa: NAJLEPSZY LEKARZ U JAKIEGO W ŻYCIU BYŁAM. Przemiła, uprzejma, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały, jest delikatna przy badaniu. Trafiłam do Pani Doktor w nagłym przypadku, przyjęła mnie bez problemu (w przychodni, pomimo, że nie miałam umówionej wizyty i byłam u Niej pierwszy raz)Dokonała bardzo trafnej diagnozy i wybrała odpowiednie leczenie. Życzyłabym sobie tylko takich lekarzy, z prawdziwym powołaniem. Polecam wszystkim Paniom.

Takiego lekarza jak Pani doktor Ghanim nie ma nigdzie indziej. Traktuje pacjenta z szacunkiem, słucha z uwagą, obchodzi się z pacjentką delikatnie i jak najbardziej stara się pomóc. Do tego jest bardzo kompetentna i widać, że jest lekarzem z powołania. Życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze byli Tacy.

Jestem pod wrażeniem kompetencji, uprzejmości i wrażliwości Pani Doktor. Nie jestem już młoda,a zostałam przyjęta z wielkim szacunkiem i zrozumieniem.Myślałam,że jestem w Leśnej Górze,a nie w Radomiu.

Pani doktor jest wspaniałym,ciepłym i uśmiechniętym człowiekiem.Jako lekarz jest rzetelna,kompetentna i szczegółowo stawia diagnozę.Chodziłam do wielu lekarzy ale pani doktor jako jedyna postawiła mi właściwą diagnozę.Mogę z czystym sercem i sumieniem polecić panią doktor zwłaszcza młodym dziewczynom które idę pierwszy raz na wizyt do ginekologa. Polecam!!!!!!