dr Małgorzata Ghanim

wspaniała lekarka która ma super podejście do pacjenta

wspaniała lekarka która ma super podejście do pacjenta

Polecam wszystkim paniom.Podczas pierwszej wizyty, pani doktor wypytala o szczegoly moich dolegliwosci. w zwiazku z brakiem informacji w karcie pacjeta, poprosila o karty informacyjne ze szpitali o przebytych zabiegach itd.dostarczylam i dokladna analiza pomogla w rozwiazaniu mojego problemu.obecnie czekam na zabieg z usmiechem na twarzy ktory bedzie wykonywac Pani doktor.

Wizyta u PAni Doktor Ghanim przerosła moje oczekiwania, jeszcze nigdy nie byłam obsłużowa tak mile i przyjemnie w publicznej służbie zdrowia. Bardzo kompetentna lekarz, uprzejma, sympatyczna, stwarza taką atmosferę, że nie ma powodu się krępować przy badaniu ginekologicznym. Poświęciła mi dosć dużo czasu podczas wizyty, wszystko dokładnie wyjaśniła, w prosty i zrozumiały dla pacjenta sposów przedstawiła diagnozę. Wzbudza ogromne zaufanie, polecam dr Ghanim przede wszystkim młodym dziewczynom, które obawiają się pierwszej wizyty, jak również tym kobietom, które mają niezbyt miłe wspomnienia po wizytach u innych ginekologów.