lekarz Małgorzata Gryc-Dziarnowska

Internista, Lekarz rodzinny

Świetny, kompetentny i konkretny lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polecam.

Pani doktor nie chce dawać starszym ludziom skierowań na badania mimo że się im należą. Mój tata kilka lat się nie badał i chciał zrobić przysługujące mu badania krwi itp. a pani doktor stwierdziła że jak nic mu nie dolega to nie wystawi mi skierowań. Mój wujek który nie mógł się doprosić o skierowanie prześwietlenia płuc, teraz umiera na raka płuc.... Piszę ponieważ uważam że trzeba o tym poinformować a starsi ludzie zwyczajnie się boją albo machają ręką na takie traktowanie. Piszę anonimowo ponieważ nie chce zaszkodzić pacjentom z mojej ...

Piszę anonimowo ponieważ nie chce zaszkodzić pacjentom z mojej rodziny którzy niestety korzystają z usług tej pani.....

Byłam pierwszy raz u pani doktor i jestem bardzo zadowolona,Nie ma problemu z wystawieniem skierowania na badania,rzeczowa,miła,a przede wszystkim ludzka.Panią doktor spotkałam w przychodni na Powstańców Sląskich.Wszystkim polecam jako lekarza i człowieka.Anna

Jestem starszą osobą spotykałam wielu lekarzy, lecz Pani doktor Małgorzata to wyjątkowa lekarka, niezwykle uczynna i bardzo kompetentna.