lekarz Małgorzata Jonderko-Kowalska

2,3
2,1
2,1
1,9

Pani doktor Jonderko-Kowalska jest nie uprzejma, wręcz bym powiedziała wredna. Maiłam podczas ciąży infekcję grzybiczą, która po kilku miesiącach doprowadziła do plamienia i Pani doktor zamiast mi pomóc, dawała słabe tabletki, które nie hamowały rozwoju infekcji. Gdy zaczęło się u mnie plamienie musiałam skorzystać z porady innego lekarza ginekologa, bo Pani doktor nie było i okazało się, że od innego lekarza dostałam nie tylko lepsze tabletki, ale także i maść, co w ciągu tygodnia zaczęło hamować infekcje. Gdy powiedziałam, to Pani Jonderko na następnej wizycie, to się oburzyła, bo twierdzi, że ona nie chce brać za to odpowiedzialności i nic nie mogła mi na to poradzić. Mam problemy z miednicą i też zamiast mnie odesłać na konsultacje do specjalisty, czy aby na pewno nie zagraża, to przy porodzie naturalnym, to twierdziła, że nic nie może mi na to poradzić. Teraz jestem w 37 tygodniu ciąży, mam lekkie rozwarcie, to stwierdziła, że ma znowu urlop i jakby coś się działo, to mam się zapisać do innego ginekologa na ewentualna wizytę (bo na pewno ktoś mnie przyjmie), albo najlepiej jechać do szpitala. Raz jak pytałam ile dziecko waży, to przed badaniem usg podała mi teoretyczną wagę książkową, która jest ogólna i tak naprawdę może się znacznie różnić od rzeczywistej. Dopiero w szpitalu mi powiedzieli wagę dziecka. Nie można z nią rozmawiać w ogóle o rozwiązaniu porodu, bo chce uniknąć odpowiedzialności, podchodzi bez zainteresowania do pacjentki i odsyła od razu do szpitala, żeby tam decyzje podejmował ktoś inny, tylko nie Pani doktor. Praktycznie na sam koniec ciąży, przy lekkim rozwarciu zostałam sama, bez opieki i monitorowania stanu dzieciątka, bo Pani doktor nie chce brać odpowiedzialności. Jeśli chodzi o planowanie cesarskiego cięcia, też nie ma takiej możliwości, żeby z Panią doktor porozmawiać, bo jak twierdzi, jej zdania nikt nie będzie brał pod uwagę, nawet jeśli ma się zaświadczenia od specjalistów i trzeba czekać aż samo zacznie się coś dziać. Nie polecam naprawdę i ja osobiście nigdy już do tego lekarza nie wrócę. Zresztą w razie jakiegokolwiek problemu, nawet nie ma możliwości kontaktu i zapytania o radę w nagłym przypadku, co jest bardzo nie komfortowe dla psychiki pacjentki w ciąży, bo lepiej czasami się o coś spytać niż panikować.

Ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor...rozmawiamy zawsze na luzie ...bez stresu...czy pospiechu jest poprostu bardzo otwarta ...nie wyniosła.Do tej pory jak byl jakis problem dobrze zaradzila i przepisala medycyne ktora go tozwiazała.

Witam. Do pani doktor zgłosiłam się na początku ciąży. Mimo większości opinii negatywnych, postanowiłam dać jej szansę. Pierwsza wizyta bardzo rzeczowa i przyjemna. Jednak już na drugiej wizycie pani doktor pokazała drugą twarz. Niedelikatna to mało powiedziane. Nie będę owijać w bawełnę, złośliwa i wredna. Żadnych badań konkretnych nie zleciła i nie wykonała. Jest to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jakie badania muszę wykonać, zresztą uważam że po to chodzę do lekarza abym dostała skierowanie na badania które są potrzebne. Badanie dopochwowe... No cóż, zero podejścia, a wiadomo że do najprzyjemniejszych nie należy, więc ciężko się przy tym uśmiechać i powstrzymać od naturalnego odruchu wzdrygniecia, na co pani doktor zareagowała krzykiem, tak! krzykiem I pretensjami, że się wiercę i na pewno nie dam rady urodzić jak mi coś takiego przeszkadza. Po namyśle stwierdziłam że nie będę się męczyć do końca ciąży i stresować wizytami u lekarza. Zmieniłam więc ginekologa i okazało się że mam skracającą się szyjkę, co powinno być szybciej wykryte. A pani doktor mi jej nawet nie sprawdzała. Podsumowując, dziwię się pozytywnym opiniom. Mam nadzieję, że się nie okaże dla pań to niebezpieczne.

Pani doktor jak dla mnie jest jak najbardziej godna polecenia ,kompetentna i uprzejma .Gdzieś przeczytałam że zarzucano ,iż jest nie miła nie zgadzam się z tą opinią ,co prawda jakoś nie tryska uśmiecham na prawo i lewo ale jest bardzo uprzejma i poświęca pacjentowi całą uwagę ,wiadomo nie od dziś że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ja ze swej strony jak najbardziej polecam .

Po przeczytaniu samych negatywnych komentarzy na temat Pani doktor miałam obawy aby umówić się na wizytę. Ponieważ okazało się że nie mam wyjścia i jednak muszę to zrobić. Przyznaje że moje obawy okazały całkowicie bezpodstawne. Pani doktor okazała się kokretna i uprzejma. Absolutnie nie odczułam iż Pani doktor lekceważy mnie albo mój problem. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. I z pewnością następna wizyta też będzie u Pani doktor.

Nie polecam! Lekarka zawsze się spóźnia na dzień dobry zamiast uśmiechu wrednosc. Jest bardzo nie przyjemna nie można z nią porozmawiać jak kobieta z kobietą. Bagatelizuje objawy... Wiecznie jej coś nie pasuje. Usg robione w 3sek że człowiek nawet nie zdąży obejrzeć dzidziusia. Nie sprawdza wagi dziecka ani nic głębiej z tym tematem. Nie daj boże zapomnisz zwazyć się w domu już pretensje że to mój obowiązek! No i najważniejsze pieniądze! Wrzeszczy jak tylko nie dasz odliczonej kwoty. Nigdy więcej! Nie polecam żadnej kobiecie zwłaszcza ciężarnej.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Prowadzi moja ciaze i nie zamoenilabym jej na zadna inna. Mila uprzejma i konkretna. Odpowiada na wszystkie pytania.

Nie rozumiem jakim cudem tacy ludzie zostają lekarzami... Pani doktor nie ma bladego pojęcia o tym co robi, jest leniwa, lekkomyślna, niekompetentna, brak jej wyobraźni i ma podstawowe braki w wiedzy. Pani doktor żyje chyba w jakimś sobie tylko znanym wymiarze, ponieważ gdyby zdawała sobie sprawę z tego jak marnym jest lekarzem i ile krzywd wyrządziła tym najbardziej bezbronnym przecież pacjentom już na samym starcie, to ubrała by się w wór pokutny i wyruszyła na pustynię. A w rzeczywistości Pani uważa się za eksperta....smutne... ODRADZAM, ODRADZAM i raz jeszcze ODRADZAM!

OMIJAĆ Z DALEKA !!!!! Wiecznie spóźniona i obrażona na świat wyżywa się na swoich pacjentkach. Lekceważy problemy swoich pacjentów. Niekompetencja i brak wiedzy. Wizyta przebiega w nieprzyjemnej atmosferze , krzyczy A badanie należy do bolesnych. Nie wiem dlaczego wybrałam jej gabinet ale nigdy więcej nie powtórzę tego błędu. Osoba przypadkowa na przypadkowym stanowisku .. szkoda słów

OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!

Ja trafiłam do tej pani doktor z bardzo ciezka i szpetna infekcja, nikt nie chcial mnie przyjac nawet prywatnie, pani doktor zrobila to po godzinach pracy i panstwowo! przysiedziala ze mna przeszlo 30 min zrobila usg i rentgen na miekscu i wszystko szczegolowo i profesjonalnie wytlumaczyla. przepislaal odpowiednie leki p ozapoznaniu sie co bralam itd.. tak ze ja nie moge zlego slowa powiedziec, jestem umowiona na wizyte kontrolna mimo ze nigdy tego nei robi. jako jedyna zlecila mi szereg badan zeby dojsc do tego dlaczego infekcje wracaja. a zaden z ...

tak ze ja nie moge zlego slowa powiedziec, jestem umowiona na wizyte kontrolna mimo ze nigdy tego nei robi. jako jedyna zlecila mi szereg badan zeby dojsc do tego dlaczego infekcje wracaja. a zaden z lekarzy w obrebie nawe o to nei zapytal...