lekarz Małgorzata Jonderko-Kowalska

2,1
1,9
1,9
1,8

Nie polecam tej pani ginekolog. Jest okropna!!! Traktuje ludzi jak śmieci i zachowuje się jakby pracowała za karę i za darmo. Jest strasznie arogancka i opryskliwa. Strach o coś ją pytać. Koszmar!

Beznadziejna lekarka.Niewiele brakowało a straciłabym przez nią dziecko.

Beznadziejna lekarka.Niewiele brakowało a straciłabym przez nią dziecko.

Zgadzam się z innymi opiniami. Zdecydowanie nieuprzejma Pani. Mimo prywatnej wizyty czułam się potraktowana jak śmieć. ODRADZAM.

chodze do Pani dr od poczatku ciazy, jestem w 21tyg, wczoraj bylam na badaniach prenatalnych i jest wszystko ok o czym wczesniej mowila Pani dr, zapewniala mnie ze nie ma komplikacji i badanie tylko to potwierdzilo, w trakcie kazdej wizyty u niej w gabinecie jest robione usg, nigdy mnie nic nie bolalo w trakcie badania, zawsze odpowiada na moje pytania, wyjasnia moje watpliwosci, fakt ze nie okazuje zadnych przychylnych emocji ale nie jest nieuprzejma o czym pisza inni, polecam ta Pania dr

Do Pani doktor chodzilam od lat to ona zostala moim lekarzem prowadzacym gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy byla mila i uprzejma co wizyte robila USG ale gdy pojechalam na USG 3D okazalo sie ze moj dzidzius jest bardzo chory bylam wtedy w 20 tg a takie wady wykrywa sie w 11-14 tg wiecej nie zjawilam sie u Pani doktor wiec odradzam.

Niemiła,nieuprzejma i niesympatyczna!Bez żadnego podejścia do pacjenta!Dziwię się tym,którzy do niej chodzą-po tym czego doświadczyłam!!!!

Zdecydowanie odradzam. Nie kwestionuje tutaj kompetencji, ktore pani doktor moze ma. Jest jednak opryskliwa, nieuprzejma i traktuje pacjenta z gory. Podczas wizyty skutecznie daje odczuc, ze jest sie "nikim"...Koszmar!

NIE POLECAM!!!!!!! CHYBA ŻE KTOŚ LUBI BYĆ TRAKTOWANY JAK NA RZEŹNI TO ZAPRASZAM!!!! NIE SYMPATYCZNA!!! BEZ PODEJŚCIA DO PACJENTA!!!! NIE DELIKATNA - TO NAJŁAGODNIEJ JAK MOGĘ NAPISAĆ!!!! PO BADANIU MYŚLAŁAM ŻE DO SAMOCHDU NIE WSIĄDE... MĄŻ BYŁ PRZERAŻONY JAK MNIE ZOBCZYŁ.. MASAKRA!!!!!!!!! PRAKTYKOWAŁA CHYBA NA ZWIERZETACH!!!!!!!