dr n. med. Małgorzata Karolczak-Kulesza

Okulista, Okulista dziecięcy

Polecam Paią Doktor, bardzo szczegółowo bada wzrok i daje wyczerpujące informacje. Wcześniej chodziłam z dzieckiem do dwóch innych lekarzy, również prywatnie, byłam tylko "spławiana" wogóle nie udzielali mi żadnych informacji o stanie oczu córki a Pani doktor. Kulesza zawsze ma czas żeby wzystko wyjaśnić i wzrok córki bardzo się poprawił, a najważniejsza jest że córka nie stresuje się badaniami :))

Najwspanialszy specjalista.Dziękuje Bogu ,że trafiłam na Panią Dr Kulesze. Polecam każdemu z całego serca!

Jestem zdziwiona,ze jestem pierwsza pacjentka,ktora pisze opinie,a raczej pragnie wyrazic najszczerszy podziw,ze sa tak wspaniali lekarze,jak dr Kulesza! Mam najlepsze wrazenia i bede polecala z calego serca!

Mam najlepsze wrazenia i bede polecala z calego serca!

Dr Kulesza zna się na swoim fachu ,stawia trafne diagnozy,Wadą jest fakt iż potrafi być wyniosła i czasem zniecierpliwiona ;(