lekarz Małgorzata Kasperek

Lekarz rodzinny

2,7
2,6
2,4

Nie polecam. Niezbyt miłe podejście. Mimo, że wykonała badanie i przepisała leki ( ibuprofen, amotaks, pulnozin), to oznajmiła, że covid nie istnieje i nie istniał. Wg niej to grypa. Nie uznaje testów i szczepień. W takim razie czym jest "covidowe zapalenie płuc" i "zespół pocovidowy" ?

Pani doktor przy objawach u Syna (duszności , podwyższone tętno oraz ból głowy ) stwierdza złe traktowanie w domu, po krótkiej reprymendzie próbuje zdiagnozować go za pomocą asystenta Google . (To nie jest żart) To jakaś kpina...

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor ! Wychodząc z gabinetu stwierdziłam że to chyba była jakaś pomyłka a nie wizyta u lekarza.

Wszystko ok, lekarz bez zarzutu, trafnie postawiona diagnoza. Miła Pani Doktor. Byłam pogryziona przez psa. Dostałam odpowiednie zastrzyki.

Lekarka wogole niema podejscia do leczenia.Dziecko dostalo uczulenia po antybiotyku.Ktory zazywany byl od dwoch dni.Nie wstala od biurka by ogladnac dziecko.Dostala smsa to nie przepraszajac odpisala sobie spokojnie na niego podczas wizyty u niej.Nie badala mi dziecka wogole.Nie polecam

Nie polecam!!! Odradzam!! Z daleka od tego lekarza!!!! Traktuje pacjentów wrednie arogancko o chamsko!!!! Z przymusu podchodzi do pacjenta,!!! Po co została lekarzem jak nie leczy ludzi nawet nie bada!!

Lekarz bez zarzutu, polecam z całego serca, profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmość i zrozumienie.

Gorszego lekarza w życiu nie spotkałam, beszczelna ,arogancka ,brak szacunku do pacjenta.Córka bedac w pracy w sobote zle sie poczuła ,miała zawroty głowy ,duszności ,ból w nodze bez zadnej przyczyny noga jej spuchła ,więc pojechałysmy na dyzur SOR do szpitala .Przyszła pani Kasperek i stwierdziła tylko ,ze to sie nie nadaje na dyzur SOR ,ja pytam to co my mamy zrobic teraz w sobote ? a ona jedzcie sobie do przychodni ,albo wezwijcie karetke odwróciła sie i poszła nie miała w tym czasie żadnych pacjentów ,a nawet nie oglądnęła córki ,która jak sie okazało pózniej miała wysokie ciśnienie.Dlatego skladam skarge do NFZ na tego "lekarza" i prosze Was wszystkich tak potraktowanych pacjentów róbcie to samo to nic nie kosztuje tylko znaczek na list polecony i może w ten sposób wyeliminujemy tych pseudo lekarzy, którzy myślą ze sa Bogami ,a wcale tak nie jest.