lekarz Małgorzata Mikołajczak

Uwielbiamy panią doktor Małgosię. Ma świetne podejście do dzieci. Zawsze odpisuje na smsy. Zawsze wszystko wytłumaczy. Bardzo miła i uprzejma 🙂

Bardzo dobry specjalista. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Tłumaczy dokładnie i jasno.Zawsze odpisuje na smsy, ma bardzo fajne podejście do dzieci, nie faszeruje antybiotykami od razu. Chodziłam na prywatnie do wielu lekarzy dziecięcych, ale żaden nie był tak miły i kompetentny jak Pani doktor. Polecam BARDZO!

Świetna Pani Doktor, zawsze odbierze telefon i NIGDY NIE ODMÓWI! Porozmawia, wytłumaczy, antybiotyk przepisuje jak musi. Polecam :-)

Super lekarka!!! Zawsze gdy moja córka była chora, pani doktor jej pomogła. Jest bardzo miła dla dzieci.POLECAM!!!

Super podejście do dzieci. Nie trzeba dopytywac, co dolega dziecku. Potwierdzam - nie faszeruje antybiotykami zaraz.

Brakuje takich lekarzy!Pani doktor przyjmuje w przychodni jak i prywtnie.Nawet w święto przyjmnie jak potrzeba,a dzieci zazwyczaj chore są w weekendy lub święta:) Nie faszeruje dzieci antybiotykami.Polecam!

Nigdy więcej do niej nie pójdę ! byliśmy z naszym 5 tygodniowym bobaskiem u tej pani... miała problemy z kolkami, wzdęciami i katarek , a pani dr ruszyła ramionami , sami musieliśmy sugerować jakie mleko , ona nic kompletnie nie mówiła nie wiem czy była zmęczona ???? Potraktowała nas tragicznie zero podejścia . dziecko leżało w pampersie i dopiero później stwierdziła moze pani ubrać dziecko. Sama nie wiedziała czy mała ma katar czy sapkę no tragedia nie idzcie do tej NIBY lekarki POLECAM DR SILCZAK też z Wrzśsni :-)

Bardzo miła pani Doktor!!! Super podejście do dziecka i rodzica, pełen profesjonalizm.