lekarz Małgorzata Nycz-Reska

3,6

Pani doktor jest uprzejma, miła. Zawsze z chęcią i wyczerpująco odpowie na każde pytanie. Zastrzeżenia mam do braku kompleksowości. Przed ciążą chodziłam do innego lekarza. Tam normalna wizyta każdej pacjentki trwała ok. 30 min. Wizyta pacjentki w ciąży znacznie dłużej. W czasie wizyty był pełen wywiad, badanie ginekologiczne, USG, badanie piersi, rozmowa na temat zalecanych witamin, leków itd. U doktor Nycz-Reskiej wizyta kobiety ciężarnej trwa ok. 15 min. W czasie wizyty pani doktor wykonuje USG, wypisze skierowanie na badania i jak potrzeba to receptę. Kobiecie w ciąży nie potrzeba wykonywać ...

U doktor Nycz-Reskiej wizyta kobiety ciężarnej trwa ok. 15 min. W czasie wizyty pani doktor wykonuje USG, wypisze skierowanie na badania i jak potrzeba to receptę. Kobiecie w ciąży nie potrzeba wykonywać badania ginekologicznego. Pani doktor sama od siebie nie proponuje przyjmowania witamin, kwasu foliowego, wit. D3. Nie proponuje dodatkowych badań, które zaleca się wykonywać w ciąży. Gdyby nie to, że mój wcześniejszy lekarz był tak świetny, nie wiedziałabym jak o siebie i o maleństwo zadbać.
Lekarz ginekolog prowadzący ciążę powinien być przede wszystkim kompleksowy. Pani doktor Nycz-Reska niestety taka nie jest.

Lekarka uprzejma, nie śpieszy się, tłumaczy. Rzetelnie podchodzi do tematu/badań zarówno przed ciążą jak i prowadzenie ciąży. Nie boi się trudnych pytań oraz tematów, wprost i zrozumiale wypowiada się jakie ma zdanie/opinię oparte na aktualnych badaniach i wytycznych zdrowotnych. Nie naciąga na dodatkowe zbędne badania. Badania ginekologiczne wykonywane delikatnie i często, częściej niż poprzedni lekarz. Antykoncepcja, suplementacja, leczenie moim zdaniem właściwie. Nie odczułam by była zwolennikiem/przeciwnikiem, raczej odpowiednio do sytuacji.

Nie polecam. Pani ginekolog jest zarozumiała i wyjątkowo nie miła. Nie poświęca czasu pacjentowi z czego właśnie dzięki nam pacjentom ma pieniądze i prace. Nawet kobiety w ciąży traktuje jak maratończyków, bo kobieta w zaawansowanej ciąży może biegać, śpieszyć się, chodzić co chwilę do lekarza. Jak pacjent się spóźni jest katastrofa, zostaje potraktowany jak śmieć, kiedy lekarz się spóźnia wszystko jest okej i pacjent nie ma nic do gadania. Z całego serca nie polecam.

powiem krodko ginekolog przyjazny kobiecie

powiem krodko ginekolog przyjazny kobiecie

Miałam przyjemność odwiedzić tę lekarkę i muszę pochwalić :) badanie gin. delikatne, sprawne, rozmowa otwarta. leczenie trafne i w efekcie po problemie. bardzo chętnie przepisuje tabletki antykoncepcyjne, bardzo chętnie założy spiralę. aż mam wrażenie, że zbyt chętnie. polecam mimo wszystko :) mlodziutka lekarka, ale bardzo ok

Bardzo spokojnie i szczegółowo wszystko tłumaczu . Ma czas dla dla pacięta

Bardzo spokojnie i szczegółowo wszystko tłumaczu .
Ma czas dla dla pacięta

Bardzo kompetentna lekarka, wszystko odpowiednio wytłumaczy.Pomocna, życzliwa. Lekarz godny polecenia!

Odwiedziłam tę lekarkę parę razy,jest miła i uprzejma, badania ginekologiczne delikatne jak ktoś już wspomniał wcześniej ale po którejś tam wizycie to nie trzeba już badać bo po co, nawet jak Ci coś dolega. Co z tego,jak z problemem zdrowotnym zostajesz sama...

wszystko byloby dobrze, gdyby jeszcze mozna znaleźć tego lekarza jeszcze w jakimś innym serwisie informacyjnym