lekarz Małgorzata Orska

Okulista

3,7
3,9

Wspaniały lekarz. Uratowała mi wzrok, a rokowania były bardzo złe. Znakomity chirurg. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor

Bardzo polecam !!! Wyjątkowy lekarz ,przede wszystkim ma podejście do pacjenta. Miła i kompetentna osoba. W dzisiejszych czasach brak takich lekarzy.

Bardzo polecam !!!
Wyjątkowy lekarz ,przede wszystkim ma podejście do pacjenta.
Miła i kompetentna osoba.
W dzisiejszych czasach brak takich lekarzy.

Pani dr Małgorzata Orska to lekarz wyjątkowy, z powołania.Swój zawód traktuje w sposób profesjonalny, kompetentny.Niezwykła kobieta.Ma odpowiednie podejście do pacjentów- cierpliwa, życzliwa,udziela wszelkich informacji.Zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta-uprzejma.W dzisiejszych czasach trudno o TAKICH LUDZI.Mnie wiele pomogła w leczeniu chorych powiek ocznych.Jestem jej za to bardzo,bardzo wdzieczna.I cała moja rodzina.Lekarz godny zaufania.GORACO POLECAM!!!

Pani dr Małgorzata Orska jest bardzo dobrym okulistą o wysokich kwalifikacjach, a poza tym miła, cierpliwa, o wysokiej kulturze osobistej. To wszystko ma przełożenie na pracę - widać, że jest lubiana przez swoich pracowników, jak i pacjentów. Szkoda tylko, że terminy planowanych zabiegów są odległe, ale to już całkiem inny problem.

Boska kobieta, genialny specjalista, uratowała oko mojej Mamie. Życzliwa, ciepła, niesamowicie pomocna - zawsze można na nią liczyć w opałach :)

wysoka kultura osobista,bardzo dobry fachowiec,gorąco polecam.

wysoka kultura osobista,bardzo dobry fachowiec,gorąco polecam.

Profesjonalnie podchodzi do problemów, a przy tym wzbudza zaufanie i sympatie. Pozdrawiam

Goraco polecam Pania dr Orska, wspanialy lekarz.

Goraco polecam Pania dr Orska, wspanialy lekarz.

szybko bez empatii, brak skupienia serdecznosci, r ecepta i do widzenia, nie polecam

szybko bez empatii, brak skupienia serdecznosci, r
ecepta i do widzenia, nie polecam

Wizyta dotyczyła korekty wzroku. Stwierdzono wade która wymagała wizyty w szpitalu. Nie chciano wyznaczyc terminu wizyty. Zostałem wyproszony po pytaniu ile by kosztowała wizyta w szpitalu.