lekarz Małgorzata Siemieniak-Demska

Internista, Lekarz rodzinny

Uważam,że wielu ludzi krzywdzi Pnia doktor stwierdzeniami o Jej braku zaangażowania, uprzejmości i niekompetencji . Dla mnie kiedy byłem ostatnim razem była profesjonalną,ciepła, miłą,kompetentna osoba W moim problemie znalazła receptę i postawiła diagnozę tak,że po trzech dniach sprawa się uregulowała . Dzisiaj czuję,że mi naprawdę pomogła Dziękuję Pani Doktor ! P.s. zanim coś o kimś napiszecie i zrobicie mi przykrość warto przemyśleć,czy sami jesteśmy wystarczająco profesjonalni ,miło,ciepli,empatyczni,aby komus robić świństwa i wystawiać źle opinie Życzę wszystkiego muzycznego WALDEMAR BOROWIAK Muzyk Zespół muzyczny Rex

Dzisiaj czuję,że mi naprawdę pomogła
Dziękuję Pani Doktor !

Życzę wszystkiego muzycznego

WALDEMAR BOROWIAK
Muzyk
Zespół muzyczny Rex

Polecam Panią Doktor! Profesjonalizm, dobre podejście do dzieci a przede wszystkim skuteczne leczenie.

Polecam tego lekarza. Rejestracja telefoniczna, krótki czas oczekiwania, nie czekałem w kolejce- wizyta odbyła się o umówionej godzinie, była krótka ale w zupełności wystarczyła aby rozwiązać mój problem i rozwiać wątpliwości.

Polecam Panią doktor, to bardzo życzliwa i empatyczna osoba. Leczy całą moją rodzinę od kiedy mieszkamy w Szamotułach i muszę przyznać, że nigdy nas nie zawiodła.

Polecam Panią Doktor. Uprzejma, dokładnie bada i przeprowadza wywiad oraz tłumaczy specyfikę choroby. Oby na świecie było więcej takich lekarzy.

Pani ,,Doktor" to najbardziej niekompetentna osoba, na którą kiedykolwiek trafiłam. Jako lekarz rodzinny bada pacjenta pobierznie, osłuchuje tylko plecy przykładając stetoskop 3 razy i już wszystko wie, gardło sprawdza przez biurko traktując tym samym pacjenta jak trendowatego, na przeziębienie zawsze antybiotyk, żeby mieć spokój z pacjentem. Ale szczytem hamstwa i skąpstwa była odmowa wystawienia skierowania na RTG kregosłupa na NFZ (po diagnozie rwy barkowej), gdy dowiedziala sie, że nie skorzystałam z usług jej córki rehabilitantki, lecz udałam się do innego specjalisty, który do dalszego leczenia potrzebował prześwietlenia mojego kręgosłupa. Obrażona jak małe dziecko odmówiła wystawienia skierowania. Jako kolejna pacjentka zrezygnowałam z jej usług i wybrałam o wiele kompetentniejszego lekarza.

Lekarz który trochę jak by nie miał pojęcia o leczeniu ludzi. Pyta ogólnikowo z najprostsza choroba jest witam c i wizyta w szpitalu. Nie polecam