dr Małgorzata Szymańska

Lekarz rodzinny

Być może ta Pani doktor ma podejście do starszych ludzi, którzy właśnie pamiętają jeszcze poprzedni ustrój. Regułą bowiem jest jej wieczne się spóźnianie do pracy, co naturalnie przesuwa termin wizyty o 30-40 min. Do mnie, jako faceta koło 30-stki, podejście żenujące. Tak jak ktoś wspomniał, na wszystko antybiotyk, a jak to nie pomaga, to pewnie jakaś alergia. Wiecznie ten sam tok rozumowania. Ostatnio, jak mnie zignorowała mój stan zdrowia, to teraz mam: kardiolog i neurolog twierdzą, że zaniedbałem kontroli nad swoim zdrowiem. Skierowań na badania i do specjalistów broni jak lew. Cytuję Panią doktor: "po co Panu skierowanie, jak i tak się Pan nigdzie już nie dostanie w tym roku". A jednak Pani doktor dostałęm się i bardzo dobrze, bo to może ostatni moment, żeby zacząć się normalnie leczyć.

Pani Doktor jest naprawde cudownym lekarzem!Troslliwa mila konkretna bardzo uczynna tak zwany CZLOWIEK LEKARZ !!

Bardzo kompetentny lekarz. Polecam każdemu. Z wypisaniem skierowania do innego specjalisty nie ma zadnego problemu.

Bardzo miła Pani Doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i sympatycznego lekarza. Leczę się u Niej wraz z dziećmi od wielu lat i zawsze można było na Nią liczyć: rozpoznała chorobę i wyleczyła. Jak trzeba było wysłała do innego specjalisty.

Jest najlepsza, genialna, uprzejma, miła, pracowita i dba o zdrowie pacjentów :)

Naprawdę świetny lekarz. Pani doktor zawsze pomogła mi wyzdrowieć i wypisywała odpowiednie leki. Serdecznie ją polecam wszystkim poszukującym, gdyż jest to życzliwa i pogodna osoba , dbająca o swoich pacjentów.

Pani dr Małgorzata Szymańska - SUPER LEKARZ!!!!! POLECAM!!!!!

Pani dr Małgorzata Szymańska - SUPER LEKARZ!!!!! POLECAM!!!!!

najlepsza !!!! ;) na całym świecie <3!!!!!!! rządzi!!!!!!!!!!

najlepsza !!!! ;) na całym świecie <3!!!!!!! rządzi!!!!!!!!!!

bardzo miła Pani i kompetentny lekarz. Zawsze ma czas wysłuchać pacjenta. Nie wypisuje laków bezpodstawnie ale po zbadaniu pacjenta lub na podstawie dokumentu potwierdzającego chorobę.

Naprawdę świetny lekarz, sympatyczna i miła osoba.

Naprawdę świetny lekarz, sympatyczna i miła osoba.