dr Małgorzata Szymańska

Lekarz rodzinny

To była moja druga i zarazem ostatnia wizyta u pani doktor Szymańskiej. Zero empatii wobec pacjenta. Zero pomocy. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor jest naprawde cudownym lekarzem!Troslliwa mila konkretna bardzo uczynna tak zwany CZLOWIEK LEKARZ !!

Pani dr Małgorzata Szymańska - SUPER LEKARZ!!!!! POLECAM!!!!!

Pani dr Małgorzata Szymańska - SUPER LEKARZ!!!!! POLECAM!!!!!

Jest najlepsza, genialna, uprzejma, miła, pracowita i dba o zdrowie pacjentów :)

Pani doktor jest rzeczywiście miła, uprzejma itd., ma tylko problem z właściwym diagnozowaniem,

Naprawdę świetny lekarz, sympatyczna i miła osoba.

Naprawdę świetny lekarz, sympatyczna i miła osoba.

najlepsza !!!! ;) na całym świecie <3!!!!!!! rządzi!!!!!!!!!!

najlepsza !!!! ;) na całym świecie <3!!!!!!! rządzi!!!!!!!!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Polecam każdemu. Z wypisaniem skierowania do innego specjalisty nie ma zadnego problemu.

Naprawdę świetny lekarz. Pani doktor zawsze pomogła mi wyzdrowieć i wypisywała odpowiednie leki. Serdecznie ją polecam wszystkim poszukującym, gdyż jest to życzliwa i pogodna osoba , dbająca o swoich pacjentów.

Być może ta Pani doktor ma podejście do starszych ludzi, którzy właśnie pamiętają jeszcze poprzedni ustrój. Regułą bowiem jest jej wieczne się spóźnianie do pracy, co naturalnie przesuwa termin wizyty o 30-40 min. Do mnie, jako faceta koło 30-stki, podejście żenujące. Tak jak ktoś wspomniał, na wszystko antybiotyk, a jak to nie pomaga, to pewnie jakaś alergia. Wiecznie ten sam tok rozumowania. Ostatnio, jak mnie zignorowała mój stan zdrowia, to teraz mam: kardiolog i neurolog twierdzą, że zaniedbałem kontroli nad swoim zdrowiem. Skierowań na badania i do specjalistów broni jak lew. Cytuję Panią doktor: "po co Panu skierowanie, jak i tak się Pan nigdzie już nie dostanie w tym roku". A jednak Pani doktor dostałęm się i bardzo dobrze, bo to może ostatni moment, żeby zacząć się normalnie leczyć.