dr Małgorzata Wawer-Zahutadr Małgorzata Wawer-Zahuta - zdjęcie profilowe

dr Małgorzata Wawer-Zahuta

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS.

lekarz chorób wewnętrznych, od siedmiu lat pracuje w podstawowej opiece ...

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS.

lekarz chorób wewnętrznych, od siedmiu lat pracuje w podstawowej opiece zdrowotnej posiada doświadczenie zawodowe związane z pracą w szpitalnych oddziałach: chorób wewnętrznych o profilu pulmonologicznym oraz w oddziale onkologii klinicznej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej tarczycy i węzłów chłonnych. Od kilku lat prowadzi gabinet medycyny podróży.

Niestety mam podobne doświadczenia co osoba wcześniej. Być może ta Pani jest miła dla pacjentów prywatnych, którzy przynoszą jej pieniądze, ale poziom opieki jaki ta Pani zapewnia na izbie przyjęć w szpitalu górniczym w Bytomiu jest po prostu szokujący. Pojawiłem się na izbie przyjęć czując się naprawdę fatalnie, Pani doktor przyszła do mnie dość szybko, co nas ucieszyło, bo ledwo trzymałem się na nogach. Od momentu wejścia do gabinetu zaczęły się pretensje, że po co tu jestem, że zajmuję jej cenny czas i to jest miejsce dla osób naprawdę chorych, których przywożą karetki na sygnale, a skoro przyszedłem tutaj sam to nie potrzebuję pilnej pomocy. Koniec końców odesłała mnie z kwitkiem. Żona w domu nie spała całą noc, bo bała się o moje życie. Rano od razu zawiozła mnie do lekarza rodzinnego, a stamtąd wzięła mnie karetka do szpitala. Diagnoza nie była błacha, a moja lekarka rodzinna była w szoku, stwierdziła, że mój stan zagrażał życiu i nie powinienem być tak potraktowany. Nie rozumiem dlaczego ta Pani postępuje z ludźmi w taki sposób, lekarz powinien być dla ludzi. Ten zawód to misja i odpowiedzialność...

Dziwi mnie tak duża ilość z pozytywnych opinii na temat tej Pani '' doktor''. Pojawiłam się na izbie przyjęć i niestety trafiłam na tą Panią. Zgłosiłam się do szpitala z drętwieniem i utratą czucia kończyn oraz utratą mowy, już na początku Pani doktor dała do zrozumienia, że jej zdaniem wyolbrzymiam całą sytuację. Zdaniem Pani doktor nic mi nie było, cytuję ,, nie mam czasu na Pani przypadek jakby się stało coś poważniejszego". Przez całą wizytę byłam traktowana oschle i z pogardą. Bardzo nie miła osoba NIE POLECAM !

Doskonały specjalista. Polecam każdemu trafić na tak wspaniałego lekarza. Uprzejma i życzliwa osoba.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjęta. Polecam wszystkim. Jestem bardzo zadawolona.

Jestem bardzo zadawolona.

Lekarka godna polecenia. Bardzo dobrze stawia diagnozę .Leczy się u niej cała moja rodzina (w różnym wieku )i wszyscy są zadowoleni .Zawsze ma czas dla pacjenta,a to dziś jest rzadkością.Wszystkie osoby ,którym ją poleciałam są bardzo zadowolone.