dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Potwierdzam wczesniejsze opinie, bardzo kompetentna lekarka, pozytywnie nastawiona do ludzi, polecana przez znanych lekarzy jako niesamowicie dokłądny specjalista. POLECAM

pani doktor zakwestionowała diagnozę innego lekarza tym samym uniknęłam usuwania guza w piersi! Polecam takich lekarzy, którym na sercu leży dobro pacjenta. Brawo Pani doktor niech pani chroni kobiece piersi!!!

Uratowała mojej mamie życie kwestionując opinię innych lekarzy. Najlepszy diagnosta w swojej dziedzinie.

Uratowała mojej mamie życie kwestionując
opinię innych lekarzy. Najlepszy diagnosta w swojej dziedzinie.

Bardzo komunikatywna osoba, kompetentna, wyjaśniająca co i dlaczego, uprzejma i cierpliwie odpowiadająca na wszystkie pytania jakie zadaje pacjent. Powinna tylko pracować na lepszym sprzecie niż Toshiba, na kolorowym usg. Polecam

Polecam sympatyczna kobieta i fachowo podchodzi do pacjenta.

Polecam sympatyczna kobieta i fachowo podchodzi do pacjenta.

Świetna specjalistka chorób wewętrznych, w dziedzinie ultrasonografii posiada certyfikat PTU. Zawsze uśmiechnięta i bardzo przyjażnie nastawiona do każdego pacjenta. Oprócz opinii na temat choroby i jej leczenia, zawsze pacjentowi poświeci na tyle czasu, aby mu pomóc i doradzić jak postępować dalej nie tylko jako lekarz, ale jak przyjaciel co jest niesłychanie przydatne w jej fachu. Uwaga ! jako mój lekarz od kilkunastu już lat, kilkakrotnie postawiła diagnozę, dzięki której uratowała mnie od przykrych życiowych konsekwencji, naprawiając błędne decyzje innych lekarzy. Bardzo gorąco ją polecam ! wdzięczna pacjentka Bożena Stelmaszczyk

wdzięczna pacjentka Bożena Stelmaszczyk