lekarz Marcin Hornung

Świetny zarówno jako lekarz jak i człowiek- kompetentny, szczery,dbający o pacjenta. Dzięki właśnie temu lekarzowi oczekujemy na Naszego drugiego synusia!Z czystym sumieniem polecam !!

Lekarz bardzo dobry. Miły i uprzejmy. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Jest cierpliwy, uprzejmy i delikatny. Wizyta u niego przebiega w miłej i luźnej atmosferze. W szpitalu nie zachowywał się inaczej niżeli podczas prywatnej wizyty w jego gabinecie. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, ze będzie to MÓJ ginekolog. Polecam wszystkim !!! Ola

lekarz straszny. jeszcze jak si epojdzie prywatnie to kasuje 100 i jest ok ale w szpitalu nie poznaje pacjentek. jest chamski i szortski nietraktuje pacjentow na rowni

doktor prowadził obie moje ciąże i jestem zadowolona.Byłam u niego nie tylko prywatnie i nie widziałam róznicy w jego zachowaniu.Potrafi rozluznić atmosfere ,będąc na wizycie czuje sie jakbym rozmawiała z kumplem nie z ginekologiem,polecam wsdzystkim bo dr.Hornung jest bardzo dobrym lekarzem

Po pierwsze dosyć długo szukałam dobrego lekarza z nieudanym skutkiem...Nawet jezdziłam do Stargardu Szczecińskiego,wiedząc,że tam jest sprawdzony i bardzo dobry lekarz-Wszystko po to,żeby z ciążą było wszystko dobrze!W koszalinie trafiłam na nie jednego szarlatana w stylu mr.Błasiński!itd... Któregoś dnia trafiłam do Pana Hornunga i już nigdy nie zmienie lekarza!!!Zaufanie od samego początku,wszystko wytłumaczy,uspokoi,i co najważniejsze słucha pacjenta-każdego traktuje indywidualnie,nie jak kolejny taki sam medyczny przypadek!Poprostu nie tylko bardzo dobry lekarz pod każdym względem,ale jako człowiek z sercem do każdego!Wiem,że jestem teraz pod bardzo dobrą opieką,pomimo,że nie wiesoło jest z ciążą.W ...

Któregoś dnia trafiłam do Pana Hornunga i już nigdy nie zmienie lekarza!!!Zaufanie od samego początku,wszystko wytłumaczy,uspokoi,i co najważniejsze słucha pacjenta-każdego traktuje indywidualnie,nie jak kolejny taki sam medyczny przypadek!Poprostu nie tylko bardzo dobry lekarz pod każdym względem,ale jako człowiek z sercem do każdego!Wiem,że jestem teraz pod bardzo dobrą opieką,pomimo,że nie wiesoło jest z ciążą.W szpitalu tak samo można na niego liczyć jak w jego gabinecie,nie ma róznicy,czy przychodzisz prywatnie,czy nie!!!Polecam pod każdym względem!!!Dominika!

Krzykliwy, pozornie uprzejmy na 1 wizycie, odmawia cytologii zapraszając do swojego prywatnego gabinetu, bezczelny, chamski, gorzej traktuje starsze panie niż młode atrakcyjne kobiety, potępia za nadwage

Witam ja również miałam okazje spotkania się z kilkoma ginekologami w Koszalinie jeśli któraś z was chciałaby chodzić na kasę chorych to naprawdę polecam dr. Maczugę, niestety jest jeden minus jest strasznie ciężko do niego się dostać w poliklinice a to czekanie miesiącami na wizytę to coś strasznego, lub siedzenie godzinami przed gabinetem aż łaskawie któraś z pacjentek łaskawie mnie wpuści, dlatego postanowiłam zmienić na lekarza i miałam okazje być na wizycie u dr. Hornunga, przez całą wizytę towarzyszył mi mąż, lekarz naprawdę bardzo sympatyczny i uprzejmy, wszystko dokładnie powiedział wytłumaczył, na nurtujące pytania udzielił odpowiedzi, naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni, badanie przeprowadził bardzo delikatnie a jednocześnie potrafi pośmiać się i pożartować dla rozluźnienia atmosfery.Pomimo tego że ma bardzo wiele pacjentek, długość wizyty jest dostosowana indywidualnie do każdej z nich, my spędziliśmy w gabinecie ponad 40 minut, lekarz poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje. Naprawdę polecam i wiem że na kolejną wizytę rówież się wybiorę do niego.

Zanim trafiłam do doktora Hornunga byłam u doktora Błasińskiego i Świerczyńskiego. Błasiński porażka, wydaje nieprawdziwe diagnozy,oraz wyśmiewa zadawane pytania. Świerczyński to profesjonalista, ale bardzo oschły i również nie czułam swobody w zadawaniu nurtujących mnie pytań. Zaś Hornung jest przemiły, zawsze wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy mi i mojemu mężowi, bo w ciąży razem do niego chodziliśmy. Na życzenie robi usg co wizytę, co bardzo nam odpowiadało bo nie mogliśmy doczekać się kolejnej wizyty gdy zobaczymy małą w brzuszku. Ma profesjonalny sprzęt i mamy pamiątki w rodzaju zdjęć 4D. Polecam go moim przyjaciółkom i one też są bardzo zadowolone :) Ja również trafiłam do niego z polecenia.

najlepszy ginekolog, u jakiego byłam ( w sumie , łącznie z porodówką miałam nieprzyjemność ulec badaniu przez ok 10 osobników tej specjalizacji) Pan doktor jest niezwykle sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba, udziela wyczerpujących odpowiedzi werbalnie i graficznie :) badanie wykonuje delikatnie, gabinet jest przyjemny, niekrępujący. O "ludzkim" podejściu lekarza może świadczyć m.in. galeria fotografii dzieciaczków, które są "dziećmi pana doktora" ;) Podejście do pacjentki jak do kobiety, człowieka, a nie jak do kobyły. Polecam w 100%.

wizytę oceniam na 5-poprostu konkretny gość.

wizytę oceniam na 5-poprostu konkretny gość.