Profesjonalny, empatyczny doktor. Polecam! Natomiast szczególne podziękowania kieruję do asystentki doktora - Pani Ani, która zawsze gdy tylko pojawiła się sytuacja awaryjna (np. odklejony retainer) znajdowała czas w grafiku na wizytę w gabinecie - dzięki czemu wrócić do normalnego funkcjonowania. Dziękuję.

najlepszy chirurg w Trójmieście , empatyczny, sympatyczny, konkretny i kompetentny . Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Wspaniały lekarz-korzystałam z leczenia,chirurgii,protetyki i wszczepienia implantu zęba.Wiele tego było więc mam pogląd szeroki.Bez powikłań cieszę się pełnym uśmiechem.Polecam

Rewelacyjne podejście, takich lekarzy nam potrzeba. Wspaniała pomoc przed ekstrakcją i wskazanie ścieżki działania po. Serdecznie polecam wszystkim Pana doktora!

Polecam Pana Doktora Marcina Niekra. Jest bardzo uprzejmy i miły dla pacjemtów.

Polecam Pana Doktora Marcina Niekra. Jest bardzo uprzejmy i miły dla pacjemtów.

Zdecydowanie polecam Pana Marcina :-) Jest bardzo mily i pomogl mi w 100%

Zdecydowanie polecam Pana Marcina :-) Jest bardzo mily i pomogl mi w 100%

Bardzo kompetentny i doświadczony chirurg, rewelacyjne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam

Najlepszy chirurg pod słońcem. Polecam wszystkim :-)

Najlepszy chirurg pod słońcem. Polecam wszystkim :-)

Rzeczywiście - jest uprzejmy i wzbudza zaufanie - co niestety mydli oczy, bo okazuje się, że efekt jego leczenia jest marny. Jeśli poprosić o udzielenie dodatkowych informacji o leczeniu - ignoruje.

Leczy moje dzieci i ja sama skorzystałam z jego pomocy jako chirurga szczękowego miły można go polecić