dr n. med. Marcin Sierocińskidr n. med. Marcin Sierociński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Sierociński

Chirurg plastyczny

Absolwent Śląskiej Akademii Medyczne ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie.

Gabinet ...

Absolwent Śląskiej Akademii Medyczne ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie.

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n.med. Marcina Sierocińskiego oferuje szeroki zakres usług na zaawansowanym poziomie oraz zapewnia najwyższe standardy techniki chirurgicznej.

Jestem już po kilku korekcjach związanych z urazem. Polecam lekarza.

Jestem już po kilku korekcjach związanych z urazem. Polecam lekarza.

Jestem już po korekcji noska i uszu.Zabieg miałam 6miesiecy temu i jestem bardzo zadowolona z efektów.Doktor mamiły i fahowy zespół ludzi z którymi współpracuje. Ania z Warszawy

Ania z Warszawy

Polecam tego Lekarza jestem po liposukcji wewnetrznych stron ud, własnie u Dr Sierocińskiego. Lekarz bardzo kompleksowo tłumaczy na czym będzie polegał zabieg i nie nawija makaronu na uszy jak niektórzy! W mojej opinii jest bardzo dobrym specjalistą chirurgii Plastycznej. S.

Z pełną świadomością polecam tego lekarza, sama trafiłam do niego z polecenia i nie żałuje. Jestem już 5 miesiący po operacji plastyki piersi (po karmieniu bardzo straciły na wiodkości) i wszytsko wyszło dokładnie tak jak zostało mi to opisane na wizycie. Jestem zadowolona i mam znów ładne piersi :). Polecam tego Lekarza.

Właściwa diagnoza której wczesniej nikt nie postawił. Czekam na zabieg.

Właściwa diagnoza której wczesniej nikt nie postawił. Czekam na zabieg.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec,bardzo dobra opieka po operacji. Może nie robi na pierwszej konsultacji zbyt dobrego wrażenia , bo nie namawia i nie "ciśnie " pacjenta ale zdecydowałam sie na tego lekarza i jestem bardzo zadowolona

Lekarz, który budzi zaufanie i robi na pacjencie dobre wrażenie, znający się na swoim fachu, konsultacje przeprowadza bardzo szczególowo (poznałam wszystkie złe i dobre strony mojego zabiegu)... wiedziałam na co się decyduję, zdecydowałam i nie żałuję :) ...lekarz pierwsza klasa :)

...lekarz pierwsza klasa :)

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PIERWSZA KONSULTACJA PLATNA. ZABIEG I OPIEKA SUPER.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PIERWSZA KONSULTACJA PLATNA. ZABIEG I OPIEKA SUPER.