lekarz Marek Branicki

Pięć lat temu Pan dr prowadził moją bliźniaczą ciążę. Oczywiście pomijam koszt prowadzenia ciąży / ostatecznie przecież jest to moja decyzja czy będę korzystała z porad prywatnych, które z zasady nie są tanie / i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jako lekaż prowadzący spisał sie na 5. Inną sprawą jest pród i totalny brak zainteresowania już po porodzie, ale ostatecznie nie miało to absolutnie żadnego znaczenia. Ciąza była pod pełną kontrolą. W porę podawane były leki stymulujące rozwój układy oddechowgo moich robaczków, dzięki czemu nie miały żadnych problemów z ...

Pięć lat temu Pan dr prowadził moją bliźniaczą ciążę.
W porę podawane były leki stymulujące rozwój układy oddechowgo moich robaczków, dzięki czemu nie miały żadnych problemów z oddychaniem po narodzinach w 35-tym tygodniu.
Pierwszą wizytę w ciązy miałam u poleconej pani dr w Swissmedzie,która nawet nie zbadała mnie mimo niepokojących skurczów. Przechodziłam tak kilka tyg., dopiero gdy trafiłam do dr B. dowiedziałam się, że spodziewamy się bliźniąt i to on przprowadził pełną potrzebną diagnostykę.
Odbierał telefony. Byl zawsze osiągalny. a kolejki w gabinecie to rzeczywiście mordęga.
Zwłaszcza gdy brzuch zaczyna już żyć własnym życiem i mamy wrażenie, że przyczepiło sie do nas jakieś ciało obce wysiedzenie kilku godzin w poczekalni było wielką próbą.
Mimo wszystko polecam.
Ps. Płeć dzieci trafnie określił już pod koniec 11 tygodnia.

DR.BRANICKI BARDZO DOBRY LEKARZ. Dwa miesiace temu bylam operowana przez dr .Branuckiego.Operacja byla bardzo trudna.Przed wizyta u DRBRANICKIEGO chodzilam do lekarza ktory kazal mi czekac do wieku przejsciowego,miala miesniaki wielkosci 5 miesiaca ciazy ,wieczne krwotoki ,anemia.DR.BRANICKI podjal sie operacji,wiedzial ze bedzie trudna,w trakcie operacji ratowal jelita .Jestem bardzo wdzieczna DR BRANICKIEMU podarowal mi normalne zycie bez strachu.Jest bardzo milym sympatycznym czlowiekiem ,jest lekarzem z powolania,wielka wiedz doswiadczenie,kompetencja.BARDZO POLECAM DR .BRANICKIEGO

Polecam. Prowadze u dr B ciaze , czytajac opinie wydaje mi sie ze niektore panie szukaja przyjaciela na pogaduchy a nie lekarza. Wiedza wielka , uprzejmosc na maxa i dyspozycyjnosc 24h co tak naprawde podziwiam bo ja bym sie nie oddala pacjentom na cala dobe a tu prosze taki uklon

Witam, jestem pacjentką dr Branickiego i póki co byłam z jego "opieki" bardzo zadowolona, jednak pod koniec ciąży zauważyłam, że faktycznie liczy się przede wszystkim kasa. Wizyty co 2 tyg jakoś przebolałam choć obciążało to mój budżet, ale jak pewnie każda przyszła mama nie było nic ważniejszego jak spokojna, i donoszona ciąża. Więc chodziłam, płaciłam, robiłam badania (oczywiście prywatnie) i brałam dośc drogie leki. Pod koniec ciązy częstotliwość spotkań się zwiekszyła, a co za tym idzie w ciągu miesiąca wydawałam jeszcze wiecej kasy.Nie wiem jak sprawdza się przy porodzie bo mam to przed sobą, ale słyszałam że niezbyt się intersuje "swoją" pacjentką, mimo że przez ok 8 m-cy chodzi się do niego co 2 tyg zostawiając 200 zł miesięcznie.
Ogólnie oceniłabym p. Branickiego bardzo dobrze pod względem fachowości, przygotowania, komunikatywności z pacjentem, jednak fakt że z ciążą nic się nie działo, a mimo to trzeba było chodzić co 2 tyg. nizbyt mi się podobał. Zastanowię się czy w 2 ciązy będę korzystała z jego usług.Pozdrawiam.

Do doktora trafilam z "internetu" jako fachowca z Zaspy. Zaznacze ze to byla moja druga ciaza i wiedzialam cos o objawach czy bolach. Ciagle slyszalam frazesy , ze musze sie wsluchac w cialo itd i ze przesadzam jak mowie ze mnie brzuch boli. Na wejsciu dostalam leki na podtrzymanie ciazy- bo cytuje: jest Pani po trzydziestce (skonczone 30 lat) oraz mega ilosci zelaza i kwasu foliowego bez zrobienia badan czy potrzebne (uslyszalam ze przedawkowac nie mozna). Masakra to to usg przypiete do zwyklego kompa, na ktorym srednio chyba cos widac. ...

Do doktora trafilam z "internetu" jako fachowca z Zaspy.
Przybiera strasznie powazna i "madra" postawe, zero poczucia humoru i normalnej atmosfery.
Nie wspomne o poczekalni - kolejka od 7 rano do 23. Doktor czesto po nocnym dyzurze, wiec nie wiem jak badal pacjentki o 23.
Ucieklam do innego lekarza - ciaza bez problemow, zero lekow i wspomagaczy witaminowych. Lekarz normalny, porozmawia jak z kobieta na rownym poziomie a nie jak Branicki traktowal wszystkie pacjentki z gory.
Nie polecam. Mysle ze "rozglos" dzieki aferze Bereśniewicza, po ktorej nagle zaczal miec pacjentki (wczesniej slyszalam ze to bylo kilka w tyg)- glownie tez dlatego,ze kobitki chca rodzic na klinicznej- go po prostu przerosl.

Bardzo dobry specjalista, przesympatyczny człowiek !!! Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, żadnego nawet najbardziej błahego pytania nie lekceważy. Co bardzo ważne zawsze odbiera telefon i nigdy nie daje odczuć, że mu się przeszkadza.

Bardzo dobry specjalista, przesympatyczny człowiek !!!

Sympatyczny naciągacz, który robi dobre wrażenie, a na koniec i tak ma kobietę w poważaniu. Nie rozumiem fenomenu tego doktora. Kolejki do niego okropne, a on po prostu jest bardzo pewny siebie, natomiast nie wsłuchuje się w pacjentkę, tylko powtarza te same schematy przy każdej ciąży. Załamał mnie ilością wizyt - co dwa tygodnie!!! Tyle razy byłam u niego w ciąży i wydałam tyle pieniędzy, że gdy zgłosiłam się w 42 tygodniu ciąży na wywołanie, sądziłam, że potraktuje mnie jak swoją pacjentkę, czyli przyjmie na oddział i wywoła poród osobiście. Otóż pan doktor mnie nie przyjął, chociaż wcześniej kazał mi w ten dzien przyjechać, mówiąc, że nie ma miejsc i mogę przyjechać na następny dzień na dyżur do innego lekarza. Po 6 tygodniach od porodu zapisał mi lek, którego nie powinnam przyjmować karmiąc piersią, nie wspominając mi o tym słowem. Straaasznie się rozczarowałam.
Nigdy więcej!

Trafiłam do dr Branickiego po wielu wizytach u innych ginekologów, którzy nie potrafili mi pomóc. Jemu się udało. Poprowadził też moją ciążę, która przebiegała z komplikacjami. Przy porodzie nie pomógł, ale do samego końca odbierał telefony, odpowiadał na sms'y przez co czułam się bezpiecznie. Szczerze polecam. Dr Branicki sugeruje wizyty co dwa tygodnie, ale zdarzało się, że chodziłam rzadziej. Atmosfera podczas wizyt luźna i miła. Świetnie dogadywał się z moim mężem.

Dr Branicki to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Był 5 lekarzem, do którego trafiłam podczas mojej ciąży i cieszę się, że u niego zostałam, doprowadził mnie do porodu, który pomimo zagrożenia odbył się prawidłowo i bez problemów dla mnie i dziecka, które było zagrożone. Szczerze polecam, wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek.

Prowadziłam u Pana doktora pierwszą ciąże i szczerze nie polecam żadnej kobiecie. Po pierwsze liczy się tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Nawet w trakcie porodu dał okazał swoje niezadowolenie, iz nie pojawie sie na kolejnym dyżurze, tak jak mi zalecił, a to że prawie urodziłam na korytarz, nie miało najmniejszego znaczenia. Po drugie pan doktor przez niemal całą ciąże nie miał najmniejszego pojęcia kto jest kto. Mylił pacjentki i ich ciąże. Wszytko to oczywiscie wiązało się z kasą, Im więcej tym lepiej (tylko dla kogo??)> Nie wspomne już o kolejkach w poczekalni i spóźnieniach pana doktora. Masakra! Z drugą ciążą udałam sie do innego lekarza i aż nie mogłam uwierzyć, że istnieją normalni, godni szacunku lekarze. Dla mnie dr B. nadaje sie do pracy do fabryki, na tzw. taśmę, bo włąsnie to uczynił ze swojego gabinetu. Aż przykro mi to wspominać...