lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

3,7
3,5

Po wizycie u Pana Dr mój stan znacznie się pogorszył. Nie mogę się pozbierać. Potraktował mnie bardzo źle. Nikomu nie życzę takiej wizyty. Życzę Panu dr wszystko dobrego. Oby nigdy nie czuł tego co ja.

Życzę Panu dr wszystko dobrego. Oby nigdy nie czuł tego co ja.

Jako jedyny lekarz pomimo dania mi psychotropów, dał także bardzo dużo witamin, kompetentny, polecam.

Trafna diagnoza i skuteczność leczenia. Wzbudza zaufanie i wart polecenia znajomym.

spokojnie tłumaczy problem, chętnie odpowiada na pytania, nie spieszy się

spokojnie tłumaczy problem, chętnie odpowiada na pytania, nie spieszy się

jest na każde skinienie palca,dyskretny i dociekliwy,polecam.

jest na każde skinienie palca,dyskretny i dociekliwy,polecam.

Podmiotowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Leczy duszę i ciało ;), co przy Jego specjalizacji jest podstawą. Słucha i pyta. Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam.

Szablonowe podejście, wręcz iście na masówke. Krótka pogadanka i rachunek. Nie polecam.

Bardzo miły,uprzejmy i kompetentny lekarz.Był u nas na wizycie domowej,wszystko wytłumaczył,uspokoił.Bez problemu mogę do niego zadzwonić,porozmawiać,rozwiać wątpliwości,nie robi żadnych problemów,nie zbywa.

spokojny, uprzejmy, chętnie wytłumaczył wszystko o co pytałam, tłumaczy działanie leków.

raczej szablonowe podejście do pacjenta i jego dolegliwości tzn. traktowanie człowieka przedmiotowo jak kolejny numer. W kontaktach interpersonalnych życzliwy i miły.Co do tłumaczenia obrazu klinicznego bądź postawienia diagnozy mało rzeczowy.