lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

Ja z dzieckiem byłam 14 razy u różnych lekarzy i miała 15 różnych podejrzeń w diagnozach(poważnie).Na 14 lekarzy,przebywaniu w klinikach,szpitalach,wzywaniu pogotowia-trafiło 2 lekarzy(w tym Pan doktor).Poświecił mojemu dziecku 2,5 godziny.Polecam każdemu takiego lekarza.Prosze mi wierzyć że trochę się najeździłam i ile razy mi wmawiano że córka jest,, perfekcyjnie zdrowa,,gdzie się okazało że ma-początki epilepsji.Dziękuje p.doktorze a Wam polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora. Bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczył. Leki dobrał prawidłowo choć nie były zbyt tanie. Mimo to bardzo go polecam

Po wizycie u Pana Dr mój stan znacznie się pogorszył. Nie mogę się pozbierać. Potraktował mnie bardzo źle. Nikomu nie życzę takiej wizyty. Życzę Panu dr wszystko dobrego. Oby nigdy nie czuł tego co ja.

Życzę Panu dr wszystko dobrego. Oby nigdy nie czuł tego co ja.

Jako jedyny lekarz pomimo dania mi psychotropów, dał także bardzo dużo witamin, kompetentny, polecam.

Szablonowe podejście, wręcz iście na masówke. Krótka pogadanka i rachunek. Nie polecam.

Trafna diagnoza i skuteczność leczenia. Wzbudza zaufanie i wart polecenia znajomym.

to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u pana doktora

to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u pana doktora

jest na każde skinienie palca,dyskretny i dociekliwy,polecam.

jest na każde skinienie palca,dyskretny i dociekliwy,polecam.

spokojnie tłumaczy problem, chętnie odpowiada na pytania, nie spieszy się

spokojnie tłumaczy problem, chętnie odpowiada na pytania, nie spieszy się

raczej szablonowe podejście do pacjenta i jego dolegliwości tzn. traktowanie człowieka przedmiotowo jak kolejny numer. W kontaktach interpersonalnych życzliwy i miły.Co do tłumaczenia obrazu klinicznego bądź postawienia diagnozy mało rzeczowy.