dr n. med. Marek Krzemińskidr n. med. Marek Krzemiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Krzemiński

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pierwszą pracę podjąłem w Katedrze i Klinice Ortopedii AMG, gdzie uzyskałem pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 1999 r. zorganizowałem i powołałem do życia Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, gdzie piastowałem funkcję Ordynatora w latach 1999 – 2018, a następnie chcąc oddać się bardziej pracy z pacjentem (mniej administracji), starszego asystenta Oddziału.

W 2015 r. ukończyłem Studia Podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej w Uniwersytecie Medycznym w Warszawie uzyskując umiejętności i uprawnienia dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Wcześniejsze doświadczenie zabiegowe dają mi dużą swobodę w wykonywaniu procedur z zakresu medycyny estetycznej i rekonstrukcyjnej dla obu grup pacjentów. Uzupełniam swoje świadczenia poprzez współpracę z lekarzami innych specjalizacji (np. dermatolog, endokrynolog) oraz kosmetologami. Praca jest dla mnie pasją, dlatego wciąż się rozwijam i dbam o najwyższą jakość sprzętu oraz świadczonych usług.

Wiedza i kompetencje to najwyższe atuty. Uratował mi nogę. Gdybym zdała się na Słupski szpital (rozpoczął leczenie) do dziś byłabym kulawa

zawiodłam się, a tak liczyłam na poprawę stanu mojej nogi.porażka

zawiodłam się, a tak liczyłam na poprawę stanu mojej nogi.porażka

Bardzo dobry ortopeda, postawił dosłownie mnie na nogi. Od innego lekarza miałem diagnozę chodzenia na kulach jeszcze pół roku,a po wizycie u dr.Krzemińskiego wyszedłem bez nich. Życzliwy,profesjonalny, polecam.

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim, szczególnie w skomplikowanych przypadkach, moje kolano po wypadku jest jak nowe ! Bogdan

Operował mi nogę (ścięgno achillesa). Od tego czasu nie mogę w pełni funkcjonować nogą. NIE POLECAM

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, fachowosci i postawy do pacjenta tego lekarza. Polecił mi go znajomy, ale nie sądziłem, że są jeszcze tacy lekarze. Postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie, zoperował i postawił mnie na nogi. Czuję się po latach tułaczki u innych lekarzy jak bym odzyskał radość życia. Jestm ogromnie wdzięczny i polecam wszystkim ! To najlepszy fachowiec i niezwykle skromny człowiek, a na oddziale uwielbiany przez pacjentów i personel.

Wspaniały fachowiec z wyjątkowym podejściem do do pacjenta. Szybko i trafnie stawia rozpoznanie, ma ogromną wiedzę,a sposób leczenia i wspaniała opieka podczas pobytu na jego oddziale w Kościerzynie, - to wyjątkowa sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Czułam się jak bym była w klinice na zachodzie. W pełni polecam i dziękuję.

Mojej Mamie Pan Doktor zdecydowanie zaszkodził a nie pomógł. Do szpitala doszła o własnych siłach, a wróciła o kulach.

Niestety ja mam inne zdanie. Przed zabiegiem Pan doktor mówił, że wszystko będzie ok ,a jest odwrotnie czyli źle. A co najgorsze uważa, ze to moja wina.

Doskonały fachowiec ,zdecydowanie polecam tego lekarza .Tłumaczy pacjentowi w prostym języku , nie naciąga bez potrzeby na kolejne wizyty ( obecnie rzadko się to zdarza ).Po wizytach u innych lekarzy jestem pewna swojej opinii . Szacunek za profesjonalizm.Polecam