Wspaniały człowiem jadę do niego 150km i warto.Potrafi wszytsko wytłumaczyć jest delikatny.

nie żałuje ani jeden wizyty i wydanych pieniędzy. Skutecznie postawiona diagnoza. Wszystko przebiegało jak należy.

Jestem stałą pacjentką doktora i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wizyt.

masakra wyłudza tylko pieniadze na głupie i nie potrzebna badania widocznie za mało zarabia jeszcze

Chodzę do Miturskiego od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Delikatnie bada, jest miły i uprzejmy. Biorę pigułki, regularnie robi mi kompleks badań. Polecam!

NAPISZĘ TYLKO TYLE, TEN CZŁOWIEK MI POMÓGŁ ...DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE MAM RAKA SZYJKI MACICY...GDYBY NIE ON...ZUPEŁNIE BEZINTERESOWNIE...TAK WIELE MU ZAWDZIĘCZAM!DLE MNIE THE BEST! JA ŻYJĘ I DALEJ JESTEM SZCZĘŚLIWA !!!

Nic do niego nie mam ale dla mnie jest zboczony.

Nic do niego nie mam ale dla mnie jest zboczony.

Bardzo kompetentny lekarz a do tego bardzo uprzejmy człowiek.Pomimo tego,ze wizyta nie była prywatna poświęcił mi bardzo dużo czasu.Wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona.Gorąco polecam wszystkim paniom:)