dr n. med. Marek Moga

2,2
2,4
2,1
2,2

Do tego lekarza trafiłam po opinię kardiologiczną przed operacją na kręgosłup. Odbywała się na fundusz. Gabinet oklejony złotą tabliczką z wymienionymi wszystkimi "ogromnymi" tytułami.. Przed wykonaniem badania USG serca kazał mi się położyć. Z racji, że byłam sama, z ograniczoną moblnością (przed operacją kregosłupa, ani się zgiąć, ani chodzić, byłam o kulach) nie zdjęłam butów (na kozetce była plastikowa osłonka w miejscu, gdzie lądują stopy pacjenta). Jakoś u innych lekarzy, których odwiedzałam po drodze nie stanowiło to problemu i nie oczekiwali, że zdejmę obuwie. Pan chamskim tonem skomentował, czy w domu też kładę się do łóżka w butach. Całość wizyty to była porażka, choć z perspektywy czasu bawi fakt "powagi i tytułów mistrza" :D

Pan bardzo nie miły i nie profesjonalny, zero profesjonalnalizmu. Nikomu nie polecam wizyty u tego lekarza

Pan bardzo nie miły i nie profesjonalny, zero profesjonalnalizmu.
Nikomu nie polecam wizyty u tego lekarza

Nie spotkałam się jeszcze w życiu z takim człowiekiem! Bezczelny, niekompetentny i liczą się dla niego tylko pieniądze. Naciąga na kolejne wizyty i nie potrafi określić co pacjentowi dolega. A jak próbuje rozmawiać to w bardzo bezczelny sposób! Jak najdalej od takich lekarzy!

Ludzie unikajcie tego człowieka!!!!!!! On ma w oczach tylko pieniądze!!!! Kto mu dał dyplom? I on będzie kiedyś potrzebował pomocy drugiej osoby! Karma wraca! Gbur!

Człowiek bez serca. Udowodnil, ze najważniejsze dla niego w zyciu sa pieniądze. Totalny gbur, oby nigdy więcej go nie spotkac i niech weźmie ze sobą do grobu swoje pieniążki :)

Nie interesuje go pacjent ani to co mówi. Rzeczywiście może ma problemy ze słuchem więc jak może leczyć?

Chciałam zarejestrować się do tego lekarza na wizytę. Zamieniając z tym człowiekiem kilka zdań jestem zszokowana chamskim i pozbawionym kultury zachowaniem. Takiego lekarza to szerokim łukiem należy omijać. Jak on może leczyć ludzi z takim podejściem. Coś strasznego!!!

Lekarz z powołania,spokojny,cierpliwy,dużo tłumaczy na czym polega badanie opisuje wyniki w sposób zrozumiały.Wysoka kultura osobista.Wzbudza wielkie zaufanie ,dał nadzieje na szybkie wyzdrowienie.Wsólpracuje z moim lekarzem rodzinnym (sprawdza czy stosuje się do zaleceń , brania przepisanych leków. Polecacam tego Pana Doktora.

Polecacam tego Pana Doktora.

Zmuszony byłem dwukrotnie oglądać tego Pana i pomimo, iż była to wizyta prywatna, większego gbura i cwaniak to dawno już nie spotkałem, wydaje mi się ,że głównym celem jest wyciąganie pieniędzy od pacjętów, przez te dwie wizyty nie usłyszałem żadnej diagnozy ani nawet podejrzenia co mi może dolegać, z czystym sumieniem nie polecam tego lekarza.

Kompetentny kardiolog, lekarz z dużą intuicją. Kulturalny, miły, opanowany. Można powiedzieć: "Oaza spokoju".

Kompetentny kardiolog, lekarz z dużą intuicją.
Kulturalny, miły, opanowany.
Można powiedzieć: "Oaza spokoju".