lekarz Marek Witold Pająk

Ginekolog położnik, USG

Pacjentką doktora jestem od 3 lat. Trafiłam do niego po poronieniu w najgorszym szpitalu jaki dla mnie istnieje - w Dębicy. Po wizytach u niego zdałam sobie sprawę do jakich PSEUDO doktorków chodziłam wcześniej. Doktor P. wyróżnia się fachowością i odpowiednim podejściem (nie głaszcze po główce i nie mówi jaka jesteś cudowna i że wszystko na pewno będzie ok -jeśli takiego lekarza szukacie to nie marnujcie jemu czasu a sobie pieniędzy). Doktor P. to typ człowieka który zawsze "dmucha na zimne" co czasami może kogoś wystraszyć, ale ja wolę gdy ktoś reaguje OD RAZU niż biernie czeka na rozwój sytuacji ... bo może będzie ok. Podczas wizyty odpowiada na każde pytanie i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Wspaniale poprowadził moją ciążę i urodziłam zdrową dziewczynkę. Czytając komentarze na tym forum czasami chce mi się śmiać:
- Owszem u doktora umówiona wizyta jest dokładnie na czas ALE jak można wybierać lekarza ginekologa pod kątem kolejki do niego, czy się czeka czy nie, to niepoważne.
- Odnośnie jego charakteru (o którym tak tutaj dużo) mi odpowiada w 100%, potrafi troszczyć się o pacjenta a po ciągłych wizytach jak w okresie ciąży można dostrzec u niego nawet duże poczucie humoru;))). A poważne to LEKARZ... więc zanim pójdziesz a potem napiszesz bzdury na forum zastanów się czego oczekujesz.
- że niby jest "niedelikatny w trakcie badania". Ja mam wrażenie że obchodzi się ze mną jak z jajkiem. A jeśli ci coś dolega to wiadomo z góry że badanie też może być bolesne.
- nic dziwnego że teraz pracuje na oddziale w Kolbuszowej, który od dawna ma bardzo dobrą opinię wśród pacjentek (jestem jedną z nich), razem z Flisem tworzą świetny duet.
Podsumowując doktor P. spełnia w 100% moje oczekiwania jako pacjentki.

Ja stanowczo odradzam tego lekarza, ponieważ ewidentnie zaniedbał moją ciąże. W 25 tygodniu byłam jak co miesiąc z wizytą u niego. Na tej wizycie miałam podwyższone ciśnienie tętnicze, pielęgniarka mierzyła mi z dwóch aparatów i się potwierdzało, lekarz natomiast oznajmił mi ze nie powinnam wchodzić po schodach na drugie piętro tylko wjechać winda, bo to przez to mam podniesione ciśnienie. Bardziej interesował się moją zwiększającą się wagą i zalecał co mam jeść, a przecież normalne ze tyłam. Poza tym przedstawiłam tez na tej wizycie moje świeże wyniki badań gdzie wykryty był ślad białka w moczu. Lekarz tylko się popatrzył i zlecił ponowne badanie moczu za 4 tygodnie, gdy będzie następna wizyta. Następnej wizyty już nie było, bo moje dziecko za kilka dni umarło. Gdy o tym myślę nie wierze jak lekarz mógł tak mnie zostawić. Właśnie po kilku dniach dostałam ogromne obrzęki, trafiłam do szpitala, ale było już za późno. To było zatrucie ciążowe, gdyby zostało wykryte wcześniej, dziecko by żyło. Mam ogromny żal do lekarza. Gdy ciąża przebiega prawidłowo, to każdy lekarz będzie super, ale gdy są komplikacje to teraz już wiem ze potrzebny jest specjalista. Uważajcie!!!

ja jestemw szoku,gdy ktos ma zdanie negatywne,na tego lekarza,a słyszałam nie jedno,wiem napewno,ze nie kazdemu dogodzi,i trzeba samemu sprawdzic jaki on jest, a nie słuchac innych.Ja pierwszy raz byłam,u niegow 2006 roku prowadził mi ciąże,i mało tego dodam jestem wdzięczna temu ,lekarzowi,no bo gdy by nie on,byc moze nie było mojego dziecka na świecie.rzeczowo,konkretnie,wszystko mowi,nawet prawde i to cenie sobie u niego.po porodzie byłam u niego na wizycie,był miły,i nie olewa badan,w tym roku byłam rowniez u niego na kontrole,mało tego słyszałam od znajomych.negatywne zdania na jego temat,ale pomyslałam ,co mam wierzyc,sama pojde i sprawdze,i moje zdanie na temat lekarza sie nie zmieniło.rzeczowy,konkretny,wszystko tumaczy.A DLACZEGO wam proponuje bo bym zapomniała,jeszcze napisac,bo nie nalezy do lekarzy co wciskaja ciemnote,by tylko chodzic co chwile do niego,a uwierzcie mi ja przed porodem,chodziłam do innych lekarzy prywatnie,nie chce wymieniac nazwisk,bo ne wypada,nie dosc ze mnie nie pamietali,nie prowadzili kartoteki,chodziłam do nich co chwile bo leki ktore przepisali nie pomagały.po przygodzie z poprzednimi lekarzami ktos doradził mi bym poszła do lekarza p P.. i to była trafna decyzja.takze polecam

Swietny specjalista!100%zaangazowania oraz profesjonalne podejscie.jest bardzo sumienny I nie" owija w bawelne"!bardzo polecam !!!!!zycze zeby wiecej lekarzy moglo brac z niego przyklad

Bardzo dobry lekarz. Dowiedziałam się od niego wiele więcej podczas 2 wizyt niż od Pani L. Przez 6lat wizyt. Kompetentny mily, odpowiada na każde postawione pytanie. Dmucha na zimne i slucha uwag pacjenta. Polecam

Polecam pana Pająka jak najbardziej. Z pierwszą ciążą chodziłam do pewnej pani ginekolog "L" na kase chorych, ale sie na niej zawiodłam, trafiłam do szpitala i tam zostałam 2 m-ce juz do rozwiązania. Tam zajął sie mną dr Pająk, był wtedy ordynatorem i dzięki niemu wszystko dobrze się skończyło, chociaż urodziłam w 35tyg. Z drugą ciążą znów poszłam do pani "L" i nie wykryła mi ciąży wiec poszłam do dr Pająka i jednak to okazała sie ciąża, jak dotąd jestem zadowolona, jestem już w 36 tyg i dr robił wszystko żeby nie powtórzyło się to co w I ciąży. Jest bezpośredni, to co myśli to mówi, nie owija w bawełnę, troche straszy ale wychodzi to na dobre. Na kazdej wizycie mam USG dziecka i USG szyjki. Minus to to że za badania krwi i moczu trzeba płacic. ale mimo to polecam dr Pająka

Jestem w pierwszej ciąży , na początku chodziłam do doktor Koprowej ale na jej temat wole się nie wypowiadać i nie polecam jej nikomu . Co do doktora Pająka nie mam zadnych zastrzeżeń jedyne co mnie irytuje w jego zachowaniu to rozliczanie mnie z każdego przybytego grama , czasem miałam wrażenie że jestem u dietetyka . Jeszcze jedną wadą jest to ze każda wizyta kosztuje 100 zł i za każde badania takie jak cytologia trzeba dodatkowo płacić . Dr Pająk przyjmuje w Mielcu w med son na ulicy Wolności .

Może P. Pająk nie jest doktorem nauk medycznych ale jest lekarzem i to bardzo profesjonalnym nie rozczula się mówi konkretnie jak sprawy stoją, delikatny przy badaniu, dociekliwy przy wywiadzie. To już moja trzecia ciąża, pierwsza poroniona przy rozpoznaniu (martwy płód) Pan Pająk od razu skierował mnie do szpitala przy czym z wielkim taktem wyjaśnił co się dzieje, co się stanie potem i co czeka mnie w szpitalu pozwolił się wypłakać. W szpitalu zasięgnął trzech konsultacji (za moją zgodą) zanim podjął jakiekolwiek działania. Druga ciąża przebiegała podręcznikowo mimo to Pan Pająk cały czas kontrolował sytuację, poród przebiegł sprawnie pod okiem położnej ale pod koniec przyszedł na porodówkę sprawdził czy wszystko ok i pomógł mi urodzić łożysko, teraz jestem w ciąży nie wyobrażam sobie innej opieki. Piszcie co chcecie ale jak lekarz podaję Ci chusteczkę gdy płaczesz to nie może być chamskim gburem. Lekarz nie jest bohaterem telenoweli!

Fatalne podejście do pacjentki. Gdy zadaje się pytanie związane z ciążą pan doktor każe przeczytać sobie informacje z tablicy znajdującej się przed gabinetem. Bardziej zachowuje się jak dietetyk niż jak lekarz ginekolog. To jest prywatna sprawa kobiety ile przytyła, nie powinna być rozliczana z każdego grama. Zdecydowanie nieprofesjonalne podejście jeżeli chodzi o skurcze przedporodowe. W moim przypadku pan doktor powiedział mi, że są one urojone. co było nieprawdą gdyż następnego dnia urodziłam. Zdecydowanie podejście do pacjentki godne potępienia. Może pan doktor powinien rozważyć zmianę zawodu.

Witam słyszałam o doktorze Pająku wiele negatywnych opinii i nie mogę się z nimi zgodzic. Prowadził moją drugą ciążę, miły, kompetentny, wyczulony na wszelkie zagrożenia (a były takie). Dostępny pod telefonem i w przeciwieństwie do innych odbiera je i cierpliwie odpowiada na pytania. Owszem lubi czasem powiedzieć parę słów prawdy i chyba o to chodzi. A pacjentki mają czasem dziwne oczekiwania. Lekarz jest lekarzem, a nie niańką. Przy niektórych pacjentkach to nawet sam Św. Piotr by nie wytrzymał!!!!!