lekarz Marek Ziobro

Onkolog, Radioterapeuta

Polecam gorąco. Cud sprawił, że Pan dr prowadził moją chemię przedoperacyjną w szpitalu w Brzozowie w 2020 roku. Walczylam o życie podczas bardzo agresywnej chemioterapii. Dr Ziobro był ze mną w ciągłym kontakcie telefonicznym. Robił badania przyjmował w każdym czasie - nie tylko w przychodni. Wszystko bezinteresownie. Zawsze dokładnie badał i robił wywiad. Kompetentny z dużą wiedzą. Jestem przekonana, że żyję dzięki niemu... Owszem - nie zaprzyjaźnia się z pacjentem, nie pociesza, że będzie dobrze. Ale robi wszystko aby ratować życie.. Jego kultura osobista onieśmiela. Wiem też, że był autorytetem ...

Owszem - nie zaprzyjaźnia się z pacjentem, nie pociesza, że będzie dobrze. Ale robi wszystko aby ratować życie.. Jego kultura osobista onieśmiela. Wiem też, że był autorytetem dla kolegów w szpitalu.
Dziękuję z serca.

Niestety nie podzielam tych opinii. Lekarz podczas wizyty zajmuje się rozmowami telefonicznymi na temat załatwiania leczenia dla pacjentki polecanej przez profesora Z. Pacjentem który tego polecenia nie ma słabo zainteresowany, arogancki i zadufany w sobie. Stwierdzenia typu: zobaczymy czy będą chcieli pana leczyć w zakładzie radioterapii. Generalnie bardzo negatywne podejście do pacjenta, jaki lekarz nie wiem bo się nie wysilił aby leczyć.

Z całego serca polecam!Niesamowity człowiek,lekarz! Trafiłam do Pana Doktora z Tatą,który objęty był leczeniem onkologicznym w Szpitalu Uniwersyteckim, w Krakowie,gdzie kierownikiem jest Profesor Piotr Wysocki!Ten właśnie Szpital odmówił Tacie kontynuacji leczenia,w momencie kiedy najbardziej się do tego kwalifikował! Doktor Ziobro to wspaniały lekarz!Brakuje mi słów,by opisać jego profesjonalne podejście do pacjenta!Zrobił wszytko by mój Tata mógł być leczony!…Człowiek,który na piedestele stawia życie i zdrowie pacjenta! Dziękuje Panie Doktorze!

Z całego serca polecam!Niesamowity człowiek,lekarz!
Dziękuje Panie Doktorze!

Niesamowity człowiek, mądry i wykształcony specjalista, z uwagą i troską podchodzący do pacjenta, walczący o każdy kolejny dzień. Nie spotkałem dotąd tak kompleksowego podejścia. Dziękuję i polecam. Mateusz