Maria Kurowska

Endokrynolog

Niewielu jest takich lekarzy jak Pani Maria.Lekarz, który nie tylko stawia trafne diagnozy, właściwie dobiera leczenie ale interesuje się pacjentem jak swoim najbliższym przyjacielem. Wizyta u Pani Marii sama w sobie jest leczeniem- swoistą psychoterapią. Nie życzę nikomu chorować, ale jeśli tak się zdarzy,to życzę by trafił do takiego lekarza jak Pani Maria. Moja opinia nie jest żadnym "peamem", nie mam w tym żadnego interesu, piszę po prostu prawdę.

Nie,no szkoda gadac ! Leczyłam się u niej, ale baba, mówiąc delikatnie jest mało przystępna. Jest fachowa, OK, ale raczej niechętnie nawiązuje kontakt z pacjentem.

jestem pacjentem ponad 2 lat, Moja Mama dłużej. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To dobry lekarz i człowiek. Polecam

Super, miałam Graves-Basedowa po ciąży, p. Kurowska podeszła do tematu bardzo poważnie, sterydy, hormony na prawie rok. Dziś jestem 7 lat po leczeniu. Bez nawrotów, bez kłopotów.

Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejcie do człowieka jako pacjęta. Takiej opieki zyczę każdemu gwarantując szybkie rozwiązanie problemów zdrowotnych. Zdecydowanie polecam. Świetny Lekarz

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Poświęca wiele czasu dla swoich pacjentów,stara się dokładnie wytłumaczyć na czym polega problem i jakie są metody rozwiązania go.