dr Maria Lubarska

Alergolog, Pulmonolog

2,9
2,4
2,4

jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor--profesjonalna ,miła,lubi pozartowac--część osób pewnie źle ją odbiera bo mówi co myśli i jasno wyraża swoja opinie--jak najbardziej polecam

Jak dla mnie Pani Doktor ma charakter ktory moze nie odpowiadac sporej grupie osob. to co przeczytalam we wczesniejszych opiniach jest smieszne -- ona czesto zartuje a niestety sporo osob nie jest zbyt lotnych i nie chwyta zartu.pozdro

Przykre, ale jako lekarz to zdecydowana porażka. Podejście do pacjenta wyjątkowo naganne i godne nagany ze strony pracodawcy. Chciało mi się płakać po wizycie u tej pani. Podobno prywatnie b. miła. To żenujące.

Dlaczego ta Pani poleca apteki w których kupić leki,przcież ceny sa jednakowe we wszystkich aptekach ,a może nie wie o zakazie reklamy aptek i tylko może im zaszkodzić, a może ma jakieś korzyści z tego polecania.

Nie polecam,lekarz powinien być dla pacjenta a ta pani całkowicie minęła się z powołaniem.Nieuprzejma,niekompetentna,wręcz nieludzka,zle diagnozuje pacjenta.Jeśli będzie waszym lekarzem prowadzącym w szpitalu to radzę szybko prosić o zmianę w ogóle oddział płucny radzę omijać z daleka!!!!

Lekarz niekompetentny, źle zdiagnozował chorobę co było tragiczne w skutkach, bardzo nieuprzejmy!

Leczę się u dr. Lubarskiej już 15 lat. Moim zdaniem jest to dobry lekarz tylko o specyficznym usposobieniu , które nie zawsze dobrze odbierają pacjenci.Jako specjalistę polecam. Poza tym jest oddana swoim stałym pacjentom i zawsze można na nią liczyć.

Polecam omijać tą Panią "dr" szerokim łukiem, ostatnia wizyta była bardzo ciekawa, można było po patrzeć jak Pani dr je sobie ciasto razem z drugą Panią. Jest nieuprzejma, potrafi wyzwać. Jeśli się już wybierzecie do tej Pani to nie zadawajcie pytań, nie pytajcie się o tańsze zamienniki leków które przepisuje, a jak po 30 dniach czekania na wizytę i 3 godzinach czekania w przychodni na wizytę ( to jest akurat normalne) odeśle cię z kwitkiem mówiąc że na skierowaniu powinno być inaczej bo były zmiany i odmówi zapisu na kolejny termin, to sie nie denerwujcie. Moim zdaniem lepiej wydać te 80-100 zł i być szanowanym a nie jak śmieć. Żal. Pozdrawiam.